Svíčky

Yankee candle – Jarní kolekce 2018

Zdravím všechny!

*

A je to opět tady. Zase jsem utratila trochu peněz za Yankee candle svíčky! Jarní kolekce – Enjoy the simple things byla vydaná již na začátku roku, ale protože jsem měla ještě nějaké vánoční kousky a zima byla v plném proudu, tak jsem se rozhodla, že s nákupem jarních ještě počkám. Udělala jsem dobře, protože jaro se teď konečně začíná objevovat a tím pádem se jarní vůně budou hodit více. Jediná nevýhoda byla v tom, že u dvou vůní jsem musela koupit votivní svíčky, které voní slaběji než vosky. Pojďme se tedy vrhnout na recenze jednotlivých vůní.

Jaká vůně vám připomíná jaro? Budu moc ráda, když napíšete komentář a začnete mě sledovat na mém FacebookuInstagramu a Twitteru.

*Jarní kolekce

Enjoy the simple things
(Užij si obyčejné věci)

Sweet nothings (Sladká nic)

Myslím, že tato vůně je mojí nejoblíbenější z letošní jarní kolekce. Hned jsem si po jejím zapálení představila krásné jarní dny plné energie a lásky ve vzduchu.

Brambořík, lotosový květ, pačula, santálové dřevo, ambra a pižmo.

Rainbow cookie (Duhové makronky)

Nadýchané vanilkové makaronky s ovocným krémem se ve vaší mysli rozplynou na jazyku v momentě, kdy k této vůni přičichnete.

Sladký pomeranč, krémová broskev, tropické ovoce, šlehané máslo s cukrem, vanilková poleva a kokos.

A calm & quiet place (Klidné a tiché místo)

Velmi jemná vůně, která vás přenese do meditační chvilky během pár minut. Příjemná vůně se bude líbit všem, kteří mají rádi nedělní ráno a první sluneční paprsky.

Listy mandarinky,  jasmín, cedrové dřevo, pačula, santálové dřevo a ambrové pižmo.

Sun-drenched apricot rose (Vyšisovaná meruňková růže)

Tato vůně mě hodně překvapila. Nebyla jsem si podle názvu jistá, jakou vůni mohu očekávat. Když jsem si k ní poprvé přivoněla, tak jsem cítila silnou vůni meruňky, ale po druhém přivonění jsem již ucítila tan ocásek růže. Líbí se mi, že je takovým spojením jarní a letní vůně. Svěží, ale přitom plná hutného ovoce.

Meruňka, květ nektarinky, čajová růže, lístky gardénie, čisté pižmo a jemný pudr.

Další nové vůně

Verbena (Sporýš)

Při koupi jsem vůbec nevěděla, co od této vůně čekat. Stále trochu tápám v tom, co z ní vlastně cítím. Silná květinová vůně je prolnuta špetkou vanilky a citusů. Já tam ještě lehce cítím kokos. Možná je to jen má představivost, ale jsem z ní nadšená.

Citrusy, sporýš a vanilka.

Sweet candies (Sladké bonbóny)

Velikonoční vůně jsou bohužel jen ve velkých limitovaných sklenicích, takže když jsem viděla, že u podobné vůně mají votivní svíčku, tak jsem ji musela mít. Voní úplně přesně jako hrst cucacích bonbónů. Takhle si nějak představuji, že to voní v cukrárně Medový ráj v Prasinkách! (Harry Potter svět)

Třešeň, citrón, jablko a cukr.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..