Svíčky

Yankee candle – podzimní kolekce 2019

Podzim je mým nejoblíbenějším ročním obdobím, ale jsou to většinou také nejvíc hektické měsíce v roce. Po letních prázdninách se opět rozjíždějí velké projekty, dokončují se ty celoroční a blíží se přípravy na vánoční svátky. Ve chvíli, kdy ještě pořád v půl desáté večer sedím u práce, mi často spraví náladu zapálená svíčka s příjemnou vůní. A Yankee candle opět zabodovali s podzimní kolekcí 2019. A to bych nebyla já, abych si jí nekoupila (a neměla v zásobě už tu vánoční). Podzim je šílený, ale zbožňuju ho! Svíčky od Yankee candle také!

Máte rádi podzim a jsou vaše dny také tak nabité? Více recenzí zde.

Farmářský trh (Farmers‘ Market)

Nová kolekce vonných svíček oslavuje vzácné dary podzimu lákavou kombinací intenzívních vůní.Podzimní sezóna letos bude vonět sušenou levandulí, pečenými kaštany a chutnat po jablečném moštu a horkém chai s mlékem a kořením. Zajděte si na farmářský trh a pak pozvěte své přátele. Společně nejlépe oslavíte své přátelství, ale také úctu k přírodě a barvám posledních slunečných dnů. Užijte si omamnou chuť a vůni podzimní ovocné sklizně díky našim novým krásným svíčkám.

https://www.yankeesvicky.cz/farmers-market/

Zlatý kaštan (Golden chestnut)

yankee candle

Tato vůně je lehce na pomezí podzimní a vánoční vůně a proto se nejvíce hodí na listopad. Silná dřevitá a kořeněná vůně zaplaví váš pokoj na několik dní a vy se z radostí pustíte i do předvánočního úklidu.

Skořicová kůra, pomeranč, kardamon, uzené kaštany, jasmín, cedr, ambra a santálové dřevo.

Sladký javorový chai (Sweet maple chai)

yankee candle

Další vůně, která vás zahřeje během chladného podzimního dne. Představte si, jak sedíte zachumlaní v dece, upíjíte chai latté a všechny vaše problémy alespoň na pár minut zmizí.

Skořice, hřebíček, pečené pekany, kardamon, vůně latté.

Moštárna (Ciderhouse)

Na co péct jablkový koláč, když si stačí zapálit tuto svíčku a voní to úplně stejně? Sousedi vám budou závidět a ještě z vás tahat recept. Doporučte jim tuto svíčku, upečte pravý koláč a pak si ho v klidu sami vychutnejte!

Jablko Fuji, zlatý med, skořicová kůra, hřebíček, muškátový oříšek, santal. dřevo, tonka a vanilkový lusk.

Sušená levandule a dub (Dried levander & oak)

yankee candle

Neobyčejná vůně levandule potěší hlavně ty, kteří mají rádi svěží a lehké vůně. Představuji si, že přesně takto to voní v domečku v Provence během podzimního rána.

Bílý pepř, levandule, bergamot, bylinka Davana, bílé květy, mech, vanilka, pačuli a cedrové dřevo.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..