Svíčky,  Věci,  Ze života

Má podzimní výzdoba 2017

Ahoj!

*

Podzimní výzdoba je něco na co se těším celé léto, protože podzim je mé nejoblíbenější roční období. Mým nejoblíbenějším svátkem jsou Vánoce, ale mám moc ráda Halloween, i když se u nás moc neslaví. Jediná dekorace, která mi ještě chybí je vydlabaná dýně, ale tu budu dlabat až příští týden aby mi vydržela až do Halloweenu. Výzdobu jsem začala dělat 1. září a postupně ji doplňovala. Nejsem s tím ještě úplně spokojená, ale postupně každý rok něco dokoupím. Jednou budu mít nejlepší výzdobu!

O víkendu pro vás budu mít dokonce velké překvapení, tak mě sledujte na mém FacebookuTwitteru a Instagramu.

Zdobíte si podzimně pokoj/byt? Dejte vědět v komentářích a přidejte odkaz na váš blog.

*

„Pozdní štěstí je jako krásný podzim; člověk se z něj těší dvojnásobně.“
-Gotthold Ephraim Lessing

Podzimní výzdoba

*

Můj pokoj

V mém pokojíčku sjem se s výzdobou vyřádila nejvíc. Koupila jsem si dokonce konečně i podzimní povlečení. Jsem tu skoro pořád, takže mám okolo sebe ráda hodně sezóních dekorací. Možná jsem blázen!

Obývák

Myslím, že kdyby se tu slavil Halloween, tak jsme připraveni. Bonbonů máme dost pro celou ulici! Přijďte na návštěvu a můžete si také nabídnout. Jinak jsem do obýváku dala svoji starou lampu na vonné vosky, protože ji tam myslím využiju hlavně o Vánocích, když ta trávím hodně času.

Kuchyň

Kuchyň je docela malá a není tam moc místa na dekorace, proto toho je nejvíc na okně. Svíčka (s dýňovou vůní) a postavička dýně mi byla zaslána na recenzi. Brzy se ji dočkáte. Zatím vám musí stačit to, že svíčky mám často zapálenou. A ano, dýně je vidět z ulice!

Chodba a vchod

Chodbu jsem vyzdobila tím, co mi zbylo. Teda až na ty listy nad dveřmi, které jsem koupila přesně pro tento účel. Věnec na hlavních dvěřích mi také vyrobila mamka. Vše je laděno do podzimních barev a přírodních motivů.

2 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..