Další

12 days of Christmas (2015)

Welcome to the first day of the „12 days of Christmas“!
Vítejte u prvního dne  „12 vánočních dnů“!

*

And here it is! Christmas is all around us and Christmas Eve (Day) is coming. I love Christmas and I am one of the few these days (according to people in my neighborhood). They don’t understand it at all so it’s why I have decided to do on my blog some Christmas – themed articles again this year and maybe I will success in to you, Grinches, get a little Christmas spirit. It will be 12 posts like last year (by carol „12 Days of Christmas“) and it will be for example a review on the book „Let it snow“, Christmas candles from Yankee candles, DIY, reports from my pre-Christmas trip to London, Christmas bloggers cooperation and much more.

It all starts with today’s competition for a Christmas package which contains.. this is a surprise of course! The competition lasts from December 9th to December 24th 2015 and winner will be declare on Facebook on December 25th ! Conditions are: your shipping address must be in the Czech Republic, to give „like“ on my FB page (I’ll be glad when you add me on Twitter and Instagram too), here in the comments write what with name you are following me, your e-mail and the answer to the question “ How do you imagine your dream Christmas? „. Then I’ll choose a winner according to my own fair consideration, I promise. I keep my fingers crossed for you all!

I haven’t told you two important things. I will publish articles every other day and it will continue until New Year’s Eve because some posts (eg. story from London) I wouldn’t manage until Christmas. Today it’s everything and have a nice evening.

_

A je to tady! Vánoce jsou všude kolem nás a Štědrý den se blíží. Vánoce mám moc ráda a v dnešní době jsem jedna z mála (podle lidí v mém okolí). Vůbec tomu totiž nerozumí.. Proto jsem se i tento rok rozhodla udělat na mém blogu několik vánočně tématických článků a třeba se mi povede vás Grinche dostat do trochu vánoční nálady. Článků bude 12 stejně jako loni (podle koledy „12 vánočních dnů“) a bude to například recenze na knížku „Sněží, sněží“, vánočních svíček od Yankee candles, DIY, reportáže z mého předvánočního výletu do Londýna, vánoční blogerská spolupráce a mnoho dalšího.

Všechno odstartuje dnešní soutěž o vánoční balíček ve kterém bude.. to je samozřejmě překvapení! Soutěž bude trvat od 9. 12. do 24. 12. 2015 a vítěz bude vyhlášen na Facebooku 25. 12. 2015! Podmínky jsou následující: vaše dodací adresa musí být v ČR, dát „líbí se mi“ na mé FB stránce (budu ráda, když si mě přidáte třeba i na Twitteru a Instagramu), tady do komentářů napsat pod jakým jménem mě tam sledujete, váš e-mail a odpověď na otázku „Jak si představuješ své vysněné Vánoce?“. Vítěze pak vyberu podle svého vlastního spravedlivého uvážení, slibuji. Držím všem palce!

Ještě jsem vám neřekla dvě důležité věci. Články budu vydávat každý druhý den a budou pokračovat až do Silvestra, protože některé články (např. reportáž z Londýna) bych do Vánoc nestihla vydat. Dnes je to už všechno a přeji hezký večer.

*

Good night! Dobrou noc!
Christmas vánoce 12 days of Christmas dnů vánočních soutěž giveaway

6 komentáře

 • Barbora Hailandová

  Ahoj 🙂
  Na facebooku sleduju jako Barunka Hailandová.
  barbora.beruska@gmaiil.com
  Když se tak zamyslím, tak já mám své vysněné Vánoce každý rok. Jsem s rodinou, kamarády, dodržujeme tradice, můžu si užívat reakce lidí na dárečky, prostě se každé Vánooce snažím prožít podle mých představ a na plno 🙂

 • Alga

  Moje adresa je v ČR.
  Líbí se mi tvoje fb a myslím, že tě sleduju i na instagramu, Twitter jsem ještě nepochopila, tak možná v budoucnu o.O
  Sleduju tě pod jménem Ayako Tenshin, Alga nebo Algasor, těžko říct…nepamatuju si to o_o
  „Jak si představuješ své vysněné Vánoce?“:
  Setkání se sourozenci a jejich případnými partnery a dětmi, taková rodinná sešlost, bylo by fajn mít tam i nejbližší přátele a svého psa (tím nechci diskriminovat svoje králíky).
  Přes den: jedli bychom vegan šlehačkový dort od Medyho, pili vánoční nápoje, pouštěli si koledy, čuchali vonný vosk s vánoční vůní, hráli bychom hry a dívali se na vánoční film.
  Večer bychom snědli vegsalát a vegřízky nebo tofůčko. Pak bychom se obdarovali (přemýšlela jsem, jestli by dal každej každýmu jeden dárek nebo jestli bychom si losovali SantaJežíška, nebo bychom prostě dali dary tomu, komu bychom je dát chtěli, ale ještě jsem to nedomyslela – klidně by tam ani žádný bejt nemusely). Pak by se jen tak kecalo a pil se vánoční čaj, Medard by možná něco nadával a u toho se ládoval minivaflí a všichni bychom byli moc šťastní.
  A bylo by mi úplně fuga, jestli to slavíme v prosinci nebo na začátku jara.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..