MÉ OBLÍBENOSTI

Autumn Favourites 2015

Hi! Ahoj!

Autumn is my favourite time of the year and what are my autumn favourites 2015? You’ll see if you will read further!

What were your favourite things in the autumn?

Be sure to follow my Facebook and Instagram!
_
Podzim je mé nejoblíbenější roční období a co jsou mé podzimní oblíbenosti 2015? To se dozvíte, když budete dále číst! 

Jaké byly vaše oblíbené věci na podzim?

Nezapomeňte sledovat můj Facebook a Instagram!

*

Have a nice evening! Mějte hezký večer!

autumn favourites 2015 podzim

*

1. Cosmetics (Kosmetika)

The first time I got a shower gel from the British brand Original Source from my classmate. It can be bought in DM for about 34 CZK, which is good price that is not tested on animals, vegan, natural, recyclable and absolutely beautifully fragrant. We unfortunately can only buy shower gels and only a few fragrances. I first tried the lavender and I am very satisfied with it.
Poprvé jsem dostala sprchový gel od této britské značky Original Source od mé spolužačky. Dá se koupit v DM za cca 34,-Kč, což je dobrá cena za to, že se netestuje na zvířatech, je veganský, přírodní, recyklovatelný a naprosto krásně vonní. U nás se bohužel dají koupit jen sprchové gele a pouze několik vůní. Já poprvé vyzkoušela levandulovou a jsem velmi spokojená.

autumn favourites 2015 podzim

In the drugstore DM I bought for 99 CZK this ultra soft brush on eye shadow and it is great for blending!
V drogerii DM jsem si koupila za 99,- Kč tento ultra heboučký štětec na oční stíny a skvěle se s tím blenduje!

autumn favourites 2015 podzim

Furthermore, I got here a eye shadow and concealer under the eyes from Alverde both for 99 CZK- and it’s not bad at all bad.
Dále tu mám oční stíny a korektor pod oči od Alverde obojí za 99,-Kč a vůbec nejsou špatné.

autumn favourites 2015 podzim

2. Clothes (Oblečení)

My favorite clothes I already actually summed up in autumn Haul and I wear the most this sweater – it’s so comfortable!
Mé oblíbené oblečení jsem vlastně shrnula již v podzimním Haulu a nejvíc nosím tento svetr – je tak pohodlný!

autumn favourites 2015 podzim

3. Food (Jídlo)

M&S is one of my favorite shops and this vinegar chips and butter biscuits (each about 60 CZK) are one of the best delicacies what they have!
M&S
je jeden z mých nejoblíbenějších obchodů a tyhle octové chipsy a máslové sušenky (každý asi 60,-Kč) jsou jedno z nejlepších lahůdek, co tam mají!

IMG_6319 IMG_6326

This gingerbread I bought in Albert shop around 10 CZK and they are cheap, unhealthy and really good.
Perníčky jsem koupila v Albertu kolem 10,-Kč a jsou levné, nezdravé a opravdu hodně dobré.

IMG_6310

4. Book (Kniha)

I got a birthday present from my best friend – books Oksa Pollock and I’ve finally had time to read them. I have not finished it, but when I will then I’ll write a review because it is a very nice book (I read the first episode).
Dostala jsem k narozeninám od nejlepšího kamaráda knížky Oksa Pollock a konečně mám čas je číst. Ještě jsem ji nedokončila, ale až se tak stane, tak určitě napíšu recenzi, protože je to velmi pěkná knížka (čtu první díl).

vyvolena-85742

And because I have trouble falling asleep, I brushed off audiobook Harry Potter and the Philosopher’s Stone and for me it is the best calming bedtime.
A protože mám problém s usínáním, tak jsem oprášila audioknihu Harry Potter a Kámen Mudrců a pro mě je tím nejlepším uklidněním před spánkem.

5. Movie/TV series (Film/seriál)

American Horror Story is a series that has been running for 5 years and each year has a different theme. This year is one of the best, and if you love horror movies and I strongly recommend it.
American horror story je seriál, který běží již 5 let a každý rok má jiné téma. Tento rok je jeden z nejlepších a pokud máte rádi horory, tak ho silně doporučuji.

ahs5
In September dad and I were in the cinema on film Pixels. It was a funny movie that will take you to other thoughts and you will be relax. Be sure to watch it!
V září jsme s taťkou byli v kině na filmu Pixely. Byl to vtipný film, který vás přivede na jiné myšlenky a odpočinete si. Určitě se na něj podívejte!

pixels

6. Music (Hudba)

Charlie Brown’s Holiday Hits“ is exactly right for the autumn mood. Jazz and classical film music.
Charlie Brown’s Holiday Hits“ je přesně to pravé pro podzimní náladu. Jazz a klasická filmová hudba.

Song Better When I’m Dancin‘“ by Meghan Trainor is a trailer for a new film about Charlie B. and it makes you dance you when you’re sad.
Písnička „Better When I’m Dancin‘“ od Meghan Trainor je trailerem k novému filmu o Charliem B. a roztančí vás, pokud jste smutní. 

Adele released a new album and her first song „Hello“ is perfect.
Adele vydává nové album a její první písnička „Hello“ je dokonalá.

7. Event (Akce)

Autumn for me was marked by Halloween and a trip to the National Technical Museum. Be sure to read my articles about these exciting days.
Podzim byl pro mě ve znamení Halloweenu a výletu do Národního technického muzea. Určitě si přečtěte mé články o těchto zajímavých dní.

8. Thing (Věc)

I got a new job and without any diary, I could not handle it. This diary is for a year and a half was about 120 CZK and now is my secretary. Owls, owls everywhere!
Mám novou práci a bez diáře bych to nezvládala. Tento diář na rok a půl stál cca 120,-Kč a je teď mojí sekretářkou. Sovy, všude sovy!

IMG_6316

As always,  this time I also bought a new Yankee candle waxes from their new edition Sweet treats and since September, I was looking forward to Christmas.
Jako vždy i tentokrát jsem si koupila nové vosky od Yankee candle z jejich nové edice Sladké dobroty a už od září jsem se těšila na Vánoce.

IMG_6273

9. The Net (Internet)

Halloween masks as they were before? The first ones are the scariest on my opinion!
Jak vypadaly halloweenské masky dřív? Ty první jsou podle mého nejděsivější!

I have no words – the rest of the images.
Nemám slov – zbytek obrázků.

magine-illustration-by-Gunduz-Aghayev9__880

On the relieving I have for you a beautiful Christmas advertising, as every year, Lewis succeeded.
Na odlehčení mám pro vás krásnou vánoční reklamu, jako každý rok se Lewisovy povedla.

4 komentáře

 • Schmetti

  Diář!! ???? (nevím, jestli se ti tu načte smajlík se srdíčky v očích) Tu knížku si zjistím, o čem je. Sprchový gel chci vyzkoušet! Miluju levanduli! Nová „Adély“ písnička je super.

  • Annie

   Ukazují. ^^
   Tady je slovenská anotace: „Strhujúci príbeh trinásťročnej Oksy, ktorá si myslela, že je úplne obyčajné dievča. Jeden večer však všetko zmenil…
   Oksin život sa prevrátil naruby v deň, keď začala chodiť do novej školy v Londýne, kam sa s rodičmi presťahovala z Paríža. Keď bola sama vo svojej izbe, nervózna z novej školy, zbadala, že jej zrazu začal horieť stôl, jej nevybalené škatule vybuchli… Uvedomila si, že to ROBÍ ONA! Vždy snívala o tom, že sa stane nindžou a zrazu má nadprirodzené schopnosti! Bezradná a vystrašená sa nakoniec zdôverí svojej excentrickej babičke Dragomire a tá jej odhalí ich rodinné tajomstvo: Pollockovci pochádzajú z Edefie, neviditeľnej bájnej Zeme, z ktorej museli ujsť. Oksa je ich posledná nádej, jediná šanca na návrat…. Jej život už nikdy nebude ako predtým. Napriek pomoci jej najlepšieho priateľa Gusa, bude pre ňu ťažké nájsť rovnováhu medzi životom obyčajnej školáčky a bláznivými dobrodružstvami, ktoré ju stretnú na ceste k naplneniu jej úžasného osudu.“

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..