MÉ OBLÍBENOSTI,  Svíčky

Christmas Yankee candle

Welcome to the second day of the „12 days of Christmas“!
Vítejte u druhého dne  „12 vánočních dnů“!

*

At home they call me pyromaniac. Candles are important to me and especially during autumn and Christmas. Therefore I have for you today a review of several Christmas scents from Yankee Candle. I mostly use the waxes into aromatic lamps, because the scent is stronger, can be combined and you can change fragrances more often. There is another larger review that I wrote in the spring and tiny reviews here.

Have you ever had some Christmas scent from Yankee Candle?

_

Doma mi říkají pyroman. Svíčky jsou pro mě důležité a to hlavně v období podzimu a Vánoc. Proto mám pro vás dnes recenzi několika vánočních vůní od firmy Yankee candle. Já nejvíc používám jejich vosky do aromalampy, protože jejich vůně je silnější, dají se kombinovat a můžete za střídat vůně častěji.  Tady je další větší recenze, kterou jsem psala na jaře a dále najdete malinké recenze tady. 

Už jste nějakou vánoční vůni od Yankee candle měli?

*

See you soon! Zatím nashle!

Christmas Yankee candle

*

This time I bought wax melts in advance – just when they announced this year’s new Christmas scent. Each cost 59 CZK and they are all amazing! Of course it always depends on personal feeling, because someone likes fresh and weaker, and another spicy and strong. I like the stronger ones, but even the weaker will not lost to me. I have not used them all, but also through the packaging, I’m sure they are perfect!

New Christmas scents that I bought:

BUNDLE UP

COSY BY THE FIRE

WINTER GLOW

Old Christmas scents that I bought:

RED APPLE WREATH

SEASON OF PEACE

SNOW IN LOVE

SPARKLING CINNAMON

CHRISTMAS COOKIE

Next Christmas scents can be found on the website under „Holiday“ section. Candles and fragrances belongs for Christmas so don’t wait and run to the shop or on the website and buy some. One of these wax melts will be in package of my Christmas contest. Guess which in the comments!

_

Tentokrát jsem si koupila vosky s předstihem – hned, co oznámili nové letošní vánoční vůně. Každá stála 59,-Kč a všechny jsou úžasné! Samozřejmě to vždy záleží na osobním pocitu, protože někdo má rád svěží a slabší a jiný zase kořeněné a silné. Já mám ráda ty silnější, ale ani ty slabší se u mě neztratí. Ještě jsem nepoužila všechny, ale i přes obal jsem si jistá, že jsou dokonalé!

Nové vánoční vůně, které jsem si koupila:

BUNDLE UP (Nabalte se)

COSY BY THE FIRE (U krbu je útulno)

WINTER GLOW (Zářivá zima)

Staré vánoční vůně, které jsem si koupila:

RED APPLE WREATH (Věnec z červených jablíček)

SEASON OF PEACE (Období míru)

SNOW IN LOVE (Láska ve sněhu)

SPARKLING CINNAMON (Třpytivá skořice)

CHRISTMAS COOKIE (Vánoční cukroví)

SPICED ORANGE (Kořeněný pomeranč)

Další vánoční vůně najdete na stránkách v sekci „Sváteční“ a „Jídlo a koření„. Svíčky a vůně k Vánocům patří, tak nezahálejte a utíkejte do obchodu nebo na webové stránky a nějaké si hned kupte. Jeden z těchto vosků bude i v balíčku mé vánoční soutěže. Hádejte jaký v komentářích!

Christmas Yankee candle Christmas Yankee candle Christmas Yankee candle Christmas Yankee candle Christmas Yankee candle

6 komentáře

  • Annie

   Skladuju je v krabici, aby se mi ty vůně nepřebíjely. 😀 Dneska jsem zapálila Bundle up a je moc příjemná. 🙂

   • Alga

    Na tu Bundle up jsem se tě právě chtěla zeptat, protože podle popisu se mi moc líbila 🙂 Chtěla jsem si taky nějaký vosk objednat před Vánoci, ale evidentně už to nestíhám… Tak možná později. A taky se mi nedaří zjistit, za jakýho vosku se to vyrábí o.O

     • Alga

      Já nemůžu nikde přijít na informaci, jestli je to z palmovýho vosku nebo z čeho, takže asi počkám s nákupem do doby než tam někdo napíše a zjistí mi to (nebo dokud to někdo nenajde na internetech). Ale moc bych je chtěla, tak doufám, že jsou ok <3

     • Annie

      Tak jsem projela internety a píšou, že jsou z parafínu, sojového vosku a u medových vůní přidávají včelí.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..