DENÍK

Week with Annie 17. (Týden s Annie)

Hi! Ahoj!

prom ples week týden brother bratr Annie

This whole week was about my brother’s prom. I’m proud of him. I was thinking about what dress I’ll take, which makeup I’ll use, which accessories I’ll take and so on. Finally, I fit in my old prom dress and other things followed from it. I’ll show you everything in detail in Wednesday’s article. The prom was very nice. The only bad thing was that I got a migraine at the end and I almost died on the way home. Overall, I was actually lying almost a week in bed because I wasn’t feel very well. At least I had time to find some news, to watch new movies and get some sleep. And I’m going to continue with it tonight, because tomorrow I have to work again. Have a nice evening and I recommend you a movie and relax too.
_
Celý tento týden byl o maturitním plesu mého bratra. Jsem na něj pyšná. Přemýšlela jsem o tom jaké šaty si vezmu, jaký líčení použiju, které doplňky si vezmu a tak podobně. Nakonec jsem se vešla do svých maturitních šatů a ostatní z toho vyplynulo. Všechno vám podrobně ukážu ve středečním článku. Ples byl moc hezký. Jediná špatná věc byla to, že jsem nakonci dostala migrénu a málem jsem cestou domů umřela. Celkově jsem vlastně skoro celý týden proležela v posteli, protože mi nebylo moc dobře. Alespoň jsem měla čas najít nějaké novinky, podívat se na nové filmy a pořádně se prospat. A v tom jdu pokračovat i dnes večer, protože zítra už zase musím do práce. Mějte hezký večer a taky si pusťte nějaký film a odpočívejte.

 

Enjoy the video and good night. Užijte si video a dobrou noc.

Yankee candle (svíčky)

On Monday, we moved the office at work and I found this wax when I was cleaning. Boss let me have it, so I tried it at home. It has a strong fruity aroma, so just set fire to an hour or two and your room will be wonderfully fragrant even another day. Unfortunately, it isn’t sold now, perhaps they’ll be appear in the autumn, because I must have it again. But now go to the Yankee candle e-shop, because today were announced new fragrance of the months: Sweet strawberry and Wedding day, with 25% discount. About the strawberry I’m strongly considering. And do not forget that Christmas sale continues.

V pondělí jsme v práci stěhovali kanceláře a při úklidu jsem našla tento vosk. Šéfová mi dovolila si ho nechat a tak jsem ho doma vyzkoušela. Má silnou ovocnou vůni, takže stačí zapálit na hodinu až dvě a váš pokoj bude úžasně vonět ještě další den. Bohužel se teď neprodává, snad se objeví na podzim, protože jí musím mít znovu. Teď ale běžte na stránky e-shopu Yankee candle, protože dnes byly vyhlášeny nové vůně měsíce: Sweet strawberry (Sladká jahoda) and Wedding day (Svatební den), s 20% slevou. O té jahodové silně uvažuji. A také nezapomeňte na to, že pokračuje vánoční výprodej.

yankee candle wax vosk vůně autumn fruit recenze review

yankee candle

The Casual Vacancy (Prázdné místo)

As you know,  J.K. Rowling released in the 2012 a book that was completely different than Harry Potter. I have the book at home, but honestly I haven’t got behind the second chapter. The book isn’t bad, but there are a lot of characters and you really need pay attention. Therefore, I’m quite glad that they made the series according to it, because after seeing it I’ll be able to orientate in the book maybe. Trailer looks very good.

Jak určitě víte, tak J.K. Rowling vydala v roce 2012 knížku, která byla úplně jiná, než Harry Potter. Já jí mám doma, ale popravdě jsem se nedostala za druhou kapitolu. Ta knížka není špatná, jen je tam hodně postav a musíš se jí opravdu věnovat. Proto jsem  docela ráda, že podle ní natočili seriál, protože po jeho zhlédnutí se budu v knížce možné lépe orientovat. Ukázka vypadá velmi dobře. 

Women’s Ideal Body (Ženské ideální tělo)

Women’s ideal body types throughout history. I think that this’s not much to say. I would definitely fit in a time of Victorian England (1837-1901). And what era of female body do you like?

Dámské ideální tělo v celé historii. Myslím, že k tomu ani není moc co říct. Já bych se určitě hodila do doby viktoriánské Anglie (1837-1901). A jaká éra ženského těla se líbí vám?

Women's ideal body types throughout history victorian england ženské tělo historie anglie

Technology in pictures (Technologie v obrázcích)

Simple. True.

Jednoduché. Pravdivé. 

LINK/ODKAZ
technology technologie

Song of the week (Píseň týdne)

Billy Boyd – The Last Goodbye (The Hobbit: The Battle of the Five Armies soundtrack)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..