Filmy/TV

Movie reviews 3. (Filmové recenze)

Hello! Ahoj!

I’m so sorry, but I’m feeling sick since Tuesday. It’s nothing serious, but I sleep a lot. So I can’t write an article about preparing for tomorrow’s prom. We will have to move on to next week. Instead, I decided to write an article about the films I had seen since Christmas. When I’m looking at it, they are all pretty depressing. I like psychologically oriented drama movies that leaves in you some emotions and space to think. I have for you the 5 short movie reviews , most of them are new movies. I wanted to see them because they were (are) nominated for an Oscar. And I found the ratings stars for better view.
_
Moc se omlouvám, ale od úterý je mi zle. Není to nic vážného, ale hodně spím. Nemůžu napsat článek o přípravě na zítřejší ples. Budu ho muset přesunout na příští týden. Místo toho jsem se rozhodla napsat článek o filmech, které jsem od Vánoc viděla. Jak na to tak koukám, tak jsou všechny celkem depresivní. Mám ráda psychologicky zaměřené drama filmy, které ve vás nechají emoce a prostor na přemýšlení. Mám pro vás 5 krátkých filmových recenzí, většina z nich jsou nové filmy. Chtěla jsem je vidět, protože byly (jsou) nominované na Oscara. A také jsem našla nové hodnotící hvězdy pro lepší přehled.

What about you, have you seen these movies? Did you like it? A co vy, viděli jste tyto filmy? Líbili se vám?

anime movie reviews filmy recenze

 

Movie reviews – ratings stars (filmové recenze – hodnotící hvězdy)

music book movie review  hudba kniha film recenze

Sling Blade (Smrtící bumerang)

IMDb/ČSFD

review 5

This movie is perfect. Really, one of the best miovies I have ever seen.
Tento film je dokonalý. Opravdu, jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla.

The Gray zone (Šedá zóna)

IMDb/ČSFD

review 4

I like movies with this theme. They are based on real events and the more shocking. There were a few inaccuracies that may spoil the story, but not big, so I recommend the movie. Whole powerful experience.
Mám ráda filmy s touto tématikou. Jsou podle skutečné události a o to víc šokující. Bylo tam pár nepřesností, které můžou příběh znehodnotit, ale nebyly velké, proto film doporučuji. Vcelku silný zážitek.

Boyhood (Chlapectví)

IMDb/ČSFD

music book movie review 4 hudba kniha film recenze

People say, that is a little boring movie, but I don’t think so. It’s interesting because of method of shooting. One boy, 12 years.
Lidi říkají, že to je trochu nudný film, ale já si to nemyslím. Je zajímavý díky metodě natáčení. Jeden chlapec,  12 let. 

Gone girl (Zmizelá)

IMDb/ČSFD

music book movie review 5 hudba kniha film recenze

Much of the dramatic action. I look forward to reading the book, because it’s clear to me that it would be better.
Hodně napínavý děj. Těším se, až si přečtu knížku, protože je mi jasné, že bude lepší.

If I  Say (Zůstaň se mnou)

IMDb/ČSFD

music book movie review 4 hudba kniha film recenze

I’m a little pissed of end.. It was too much unfinished. And yes, I cried. The book will certainly also fine. Should I read it?
Trochu mě naštval konec filmu. Bylo to až moc nedokončené. A ano, brečela jsem. Knížka bude určitě také fajn. Mám si jí přečíst?

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..