MÉ OBLÍBENOSTI

May Favourites 2015

Ahoj!

Moje první May favourites! Včera jsem konečně vyfotila některé věci, které jsem si tento měsíc oblíbila, abych vám je ukázala. Chtěla bych si tuhle rubriku udržet, protože je to vážně skvělý způsob, jak shrnou své nejoblíbenější produkty a zajímavosti za určitý měsíc. Bez dalšího zbytečného povídání jdeme na to! Tentokrát mám 9 témat, které rekapitulují můj květnový měsíc!

may favourites favorites

1. Kosmetika

Pudr od značky Alverde za 119,-Kč, který je skvělý. Moc nepráší, vydrží cca 6 hodin, dobře se nanáší a mají 4 odstíny. Vřele doporučuji!

IMG_3715

2. Oblečení

Tyto šaty jsou od Orsay, ale koupila jsem je na dobročinném bazaru za 70,-Kč, takže v tuhle chvíli je asi už neseženete. Jsou velmi pohodlné, ale v létě nich bude horko. Na jaro a podzim jsou ideální.

dress

3. Jídlo

Poprvé jsem ochutnala arašídové máslo (Lidl, Sympathica, 35,-Kč) a už tam zbylo po pár dnech jen trocha na dně sklenice. Jen bych příště chtěla sehnat veganskou verzi nebo si ho udělat doma.

peanut butter

4. Kniha

Konečně jsem dočetla další knížku a sepsala k ní i recenzi. Více o knize Asylum zde.

IMG_5516

5. Film/seriál

Byla jsem nemocná a dívala se na filmy o Avengerech, ale pak mi přišla na  mysl Liga spravedlivých! Filmy jsou sice kreslené, ale příběh je spíš akční než pohádkový. Všech 8 filmů se mi moc líbilo a určitě je doporučuji shlédnout pokud máte rádi komiksové postavy. Každý díl má přibližně hodinu, takže místo seriálu si každý den pusťte jeden díl. Určitě na celou sérii napíšu brzy recenze.

justice_league

6. Hudba

V této kategorii mám dvě písničky od dvou autorů. První je „Stitches“ od Shawna Mendese a druhá od Keira Knightley písnička „Like A Fool„, kterou jsem hned využila jako můj nový cover.

7. Akce

Na akci Giganti doby ledové jsem byla sice už v dubnu, ale konečně jsem se dostala k sepsání recenze.

IMG_5326

8. Věc

Dáreček od mé kamarádky z kurzu angličtiny. Přivezla mi tenhle milý notýsek z Ameriky. Stál asi 3$ a je vážně pěkný. A dále vonný vosk od Yankee candle se jménem Sweet strawberry, který voní jako právě upečený jahodový koláč. Vážně jsem naprosto omámená a to pouze za 55,-Kč.
(recenze na další vůně).

note

2

9. Internet

A nakonec mám pro vás 3 videa. První je zajímavé video historického Londýna, druhé se týká vztahů a třetí je o bezpečnosti webkamery.Obrázky smutných zvířátek jsou naprosto unikátní! Odkaz zde.

Sad-Animal-Facts

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..