Svíčky

Yankee candles reviews (recenze)

Hello! Ahoj!

Everybody who knows me a little better knows that I’m crazy about candles. Such a little pyromaniac. A few months ago I first ordered wax candles from Yankee candle company and I was thrilled. Since then, I swear by it because despite their higher price are very high quality and made of vegan products. And the selection of fragrances is incredible . Of course, they have more choice in the UK and the USA, but better than nothing. I like burn the candles especially in autumn and winter, so during that time I have ordered them quite a lot. But I cannot abandon them right now, so I also bought some spring fragrance. I’ll write to you about them today. And at the end of the article I have for you a little bonus.

If you want to see my further mention about Yankee candle waxes, check it here: link, link 2, link 3, …
_
Každý, kdo mě trochu lépe zná, tak ví, že jsem blázen do svíček. Takový malý pyroman. Před několika měsíci jsem si poprvé objednala vosky od firmy Yankee candles a byla jsem nadšená. Od té doby na ně nedám dopustit, protože i přes jejich vyšší cenu jsou velmi kvalitní a vyráběné z veganských produktů. A ten výběr vůní je neuvěřitelný. Samozřejmě větší výběr mají v UK a USA, ale pořád lepší než nic. Ráda pálím svíčky hlavně na podzim a v zimě, takže za tu dobu jsem si jich objednala docela hodně. Nedokážu se jich ale teď vzdát, takže jsem si nakoupila i nějaké jarní vůně. O těch vám dneska napíšu. A na konci článku mám pro vás malý bonus.

Pokud se chcete podívat na mé další zmínky o Yankee candle voscích, tak se podívejte sem: odkaz, odkaz 2, odkaz 3, …

Have a nice week! Mějte hezký týden!

candles review svíčky vivess yankee recenze vegan wax vosk

Yankee candles wax review (recenze vosků Yankee svíček)

My first purchase spring waxes. I was looking mostly for floral and fruity aromas. I chose the fruity aroma of Sweet Strawberry and then flower fragrance Lavender, Child’s Wish, Fresh Cut Roses and Sea Wild Grass. As a bonus, the news of the French edition Truffle Cappuccino. All waxes cost 55, – CZK (£1.49) and delivery with COD 90 CZK (£3.95). I’ve tried all the flowers and they smells beautifully. Just smell lasts a shorter period of time (about 16 hours) and the fragrance Wild Sea Grass crumbled much. Otherwise I am completely satisfied. Fragrances are subtle and pleasantly scented room until the next day. That price worths.

I’m looking forward to try other fragrance and even A Midsummer’s Night wax, which I received as a gift from my friend. It smells a bit like men’s perfume that I like.

And remember that every month is announced fragrance of the month (usually two), which are then to 20% cheaper.
_
Můj první nákup jarních vosků. Hledala jsem hlavně květinové vůně a ovocné. Vybrala jsem si ovocnou vůni Sladká jahoda (Sweet Strawberry) a pak květinové Levandule (Lavender), Dětské přání (Child’s Wish), Čerstvě nařezané růže (Fresh Cut Roses) a Tráva na pobřeží (Wild Sea Grass). Jako bonus novinku z francouzské edice Kávová pralinka (Cappuccino Truffle). Všechny vosky stály 55,- Kč a doprava s dobírkou 90,-Kč. Už jsem vyzkoušela všechny květinové a voní krásně. Jen vydrží vonět kratší dobu (cca 16 hodin) a vůně Wild Sea Grass se hodně drolila. Jinak jsem naprosto spokojená. Vůně jsou jemné a příjemně provoní místnost až do druhého dne. Za tu cenu určitě stojí.

Moc se těším až vyzkouším ostatní vůně a to i vosk Svatojánská/Letní noc (Midsummer’s night), který jsem dostala jako dárek od kamarádky. Voní trochu jako pánský parfém, který mám ráda.

A nezapomeňte, že každý měsíc se vyhlašuje vůně měsíce (většinou dvě), které jsou následovně o 20% levnější.

candles review svíčky vivess yankee recenze vegan wax vosk

candles review svíčky vivess yankee recenze vegan wax vosk

candles review svíčky vivess yankee recenze vegan wax vosk

IMG_5428

Finally, I want to give you a tip. Better and faster wax heats up when you put around aroma lamps (or candle in glass) an aluminum foil. Then you can take it off, but I leave it there. The fragrance is stronger.

Nakonec vám chci dát tip. Lépe a rychleji se vost rozehřeje, když dáte kolem aroma lampy (nebo i svíčky ve skle) alobal. Pak ho můžete sundat, ale já ho tam nechávám. Vůně je silnější.

candles review svíčky vivess yankee recenze vegan wax vosk

candles review svíčky vivess yankee recenze vegan wax vosk

 

BONUS: Vivess candles review (recenze Vivess svíček)

Recently I got in my hands these candles (I got it as a gift from a friend) and I must say that they aren’t bad at all. The smell is not as strong as Yankee waxes, but for someone who likes light fragrance is perfect. Candle burns about 4 hours and the price is great (unfortunately I don’t know the exact price). You can buy it in a German Rewe shop. It could be buy in jars. They should also be vegan.

Nedávno se mi do ruky dostaly tyto svíčky (dostala jsem je jako dárek od kamaráda) a musím říct, že nejsou vůbec špatné. Vůně není tak silná jako u Yankee vosků, ale pro někoho, kdo má rád jemné vůně je to dokonalé. Svíčka hoří asi 4 hodiny a cena není velká (bohužel nevím přesnou cenu). U nás se dají sehnat například v Levných knihách nebo v německém obchodě Rewe. Dají se koupit i ve sklenicích. Měly by být též veganské.

candles review svíčky vivess yankee recenze vegan wax vosk

candles review svíčky vivess yankee recenze vegan wax vosk

 

4 komentáře

  • Annie

    Mně se tam dokonce vejdou dvě placičky. Záleží na velikosti aromalampy. Nejlepší by bylo vyzkoušet roztavit třeba půlku a pak přidat druhou, aby ti to nepřeteklo. Také si ty vůně můžeš různě sama mixovat. ^^
    Voní jako ranní rozkvetlá louka plná kvítí. Vážně jedna z nejlepších vůní. ♥

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..