Akce

Event review 3. (Recenze akce)

Heya! Nazdárek!

There is another event review! Let’s cool off with the underwater creatures. I visited this Prague Sea world with my father  a few months ago and I finally got to write you about it. I was there earlier (about 10 years ago), but didn‘t bother me to be here again because it’s really an unforgettable experience..

Have you ever been there? Did you like it? Have you visited another aquarium? Tell me in the comments or on my Facebook.
_
Je tu další recenze akce! Pojďme se zchladit mezi podvodní tvory. Navštívila jsem s taťkou před pár měsíci tento pražský Mořský svět a konečně jsem se dostala k tomu vám o tom napsat. Byla jsem tu už dřív (cca před 10 lety), ale vůbec mi nevadilo být tu znovu, protože je to vážně nezapomenutelný zážitek..

Byly jste tam někdy? Líbilo se vám tu? Navštívili jste jiné akvárium? Napište mi to do komentářů nebo na můj Facebook.

*
Have a nice evening! Hezký večer!

 sea world prague animals mořský svět praha zvířata fish ryby
*

Sea world (Mořský svět)

Admission price (Vstupné)
Adults/Dospělí: 280,- CZK/Kč
Students, seniors/Studenti, důchodci: 220 CZK/Kč
+ discounts for schools and families/slevy školám a rodinám
Free entry/Vstup zdarma: children/děti > 80 cm
Passes/Permanentky: 1000 – 3000 CZK/Kč

Opening time (Otvírací doba)
Mon – Fri/po – pá: 8:30 – 18:00
Sat – Sun/so – ne: 9:00 – 19:00

Capture

On the websites  it is written that the aquarium was opened in 2002 and in 2007 acquired the status of a zoo. It consists of two parts – the ground floor and first floor – the floor is built coral caves and unfortunately is not accessible for wheelchairs. There are huge aquariums, model of the Bounty ship, model of a lighthouse, floor projection, space lagoon and beautiful wall paintings. They organize special events such as contests, visits of important people, feeding or night tour. Photography and filming is allowed but no flash. The exhibition grounds are easily reached by tram, metro or car (parking costs 40,- CZK per/hour and 20,-CZK per /hour for the disabled) and Sea World is just outside the main entrance.

It’s really an amazing place to relax and all the animals are interesting and mysterious. While I was there the second time, so I enjoyed it very much. The staff was very pleasant, there wasn’t too many people and the atmosphere was breathtaking. The only thing that bothered me was that I didn’t get to the first floor. I recommend everyone this visit, it returns you to mind the sunny beaches and the deep ocean. And if you want, you can even adopt some animal!

Finally, I’ve got a couple of photos. Enjoy it!

Na webových stránkách je napsáno, že akvárium bylo otevřeno v roce 2002 a v roce 2007 získal status zoologické zahrady. Skládá se ze dvou částí – přízemí a patro – v patře je vystavěna korálová jeskyně a bohužel není přístupná pro vozíčkáře. Jsou zde obrovská akvária, model lodi Bounty, velký maják, podlahová projekce, vesmírná laguna a krásné nástěnné malby. Pořádají i speciální akce jako jsou soutěže, návštěvy významných lidí, krmení nebo noční prohlídka. Fotografování a natáčení je povoleno, ale bez blesku. Na výstaviště se snadno dopravíte tramvají, metrem nebo autem (cena parkovného 40,-/hod a 20,-/hod pro ZTP) a Mořský svět je hned u hlavního vchodu.

Je to vážně úžasné místo na relaxaci a všechny zvířata jsou zajímavá a tajuplná. I když jsem tu byla podruhé, tak jsem si to moc užila. Personál byl moc příjemný, nebylo tu moc lidí a atmosféra byla úchvatná. Jediné, co mě mrzelo bylo to, že jsem se nedostala do prvního patra. Všem tuto návštěvu doporučuji, vrátíte se v mysli na slunné pláže a do hlubokého oceánu. A když budete chtít, tak si můžete některé zvířátko i adoptovat!  

Nakonec mám pro vás pár fotografií. Užijte si to!

event review sea world prague animals recenze akce mořský svět praha zvířata

event review sea world prague animals recenze akce mořský svět praha zvířata event review sea world prague animals recenze akce mořský svět praha zvířata event review sea world prague animals recenze akce mořský svět praha zvířata event review sea world prague animals recenze akce mořský svět praha zvířata event review sea world prague animals recenze akce mořský svět praha zvířata event review sea world prague animals recenze akce mořský svět praha zvířata   event review sea world prague animals recenze akce mořský svět praha zvířata  event review sea world prague animals recenze akce mořský svět praha zvířata  sea world prague animals mořský svět praha zvířata fish ryby  sea world prague animals mořský svět praha zvířata fish ryby

 it is written that the aquarium was opened in 2002 and in 2007 acquired the status of a zoo.

IMG_5414

4 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..