DENÍK

Week with Annie 7. (Týden s Annie)

Hi! Ahoj!

This week was very sleepy. Monday was a public holiday and I almost lain in bed all day and watching TV. On Tuesday I was at work, Wednesday on the course of English, the whole Thursday and Friday I slept because I was sick. It sounds very amusing, isn’t it? Fortunately, the weekend saved situation, but you find more at the end of the article. And how was your weekend?
_
Tento týden byl velmi ospalý. V pondělí byl státní svátek a já proležela skoro celý den v posteli a koukala na televizi. V úterý jsem byla v práci, ve středu na kurzu angličtiny, celý čtvrtek a pátek jsem spala, protože mi bylo zle. Zní to velmi zábavně, že? Naštěstí to zachránil víkend, ale víc se dozvíte na konci článku. A jaký byl váš víkend?

Good night! Dobrou noc!

London in a day. Londýn v jednom dni.

 

905a900a345bf89319cdcf09cdd0d720

On Wednesday, I accidentally found a site with about 20 pictures of Batman. Every picture of this superhero has a different theme and I think some of them are really good.
_
Ve středu jsem náhodou našla stránku s asi 20 obrázky Batmana. Každý obrázek tohoto superhrdiny má jiné téma a myslím, že některé se opravdu povedly. 

LINK/ODKAZ

 

On Saturday me and my dad went to town and made a great day. We visited about 7 shops and bought a lot of things. Mainly new Christmas decoration on the tree, chandelier to the living room, foods for our pets, tools, and I bought new makeup (I’ll show you it on Froday). but mainly we looked at a lot of different things – like televisions.
_
sobotu jsme já a můj taťka vyrazili do města a udělali si skvělý den. Navštívili jsme asi 7 obchodů a nakoupili spoustu věcí. Hlavně nové vánoční dekorace na stromeček, lustr do obýváku, jídlo pro naše domácí mazlíčky, nářadí a já si koupila nové šminky (ukážu vám je v pátek), ale hlavně jsme se hodně dívali na různé věci – třeba televize.

IMAG1526

IMAG1528

IMAG1527 IMAG1524

IMAG1531 IMAG1532

IMAG1534 IMAG1535

IMAG1536 IMAG1529

After a big shopping the reward was waiting for us. The food in the restaurant and cinema. I wanted to take a picture of a main meal, but I was so hungry that I forgot about it, so here’s just desert. Delicacy. In cinema we obviously became embarrassing. We sat in another screening room .. but luckily we realized it soon and went to the right room. We almost saw another film, which would be a shame, because the film „Interstellar was really good. Not even bothered me that it took nearly three hours. Be sure to look at it, if you like action sci-fi movies.
_
Po velkém nakupování nás čekala odměna. Jídlo v restauraci a kino. Chtěla jsem vám vyfotit hlavní jídlo, ale měla jsem takový hlad, že jsem na to zapomněla, takže tady máte jen desert. Lahůdka. V kině se nám samozřejmě stal trapas. Sedli jsme si do jiného promítacího sálu.. ale naštěstí jsme si to brzy uvědomili a šli do správného. Málem jsme viděli jiný film, což by byla škoda, protože filmInterstellar“ byl opravdu moc dobrý. Ani mi nevadilo, že trval skoro 3 hodiny. Určitě se na něj podívejte, pokud máte rádi akční sci-fi filmy.

IMAG1537 IMAG1540

Interstellar_ALT_Artowrk-660x1030 MV5BMjIxNTU4MzY4MF5BMl5BanBnXkFtZTgwMzM4ODI3MjE@._V1_SX640_SY720_

 

Today (Sunday) I cleaned the room – Christmas cleaning. It took me nearly all day because I was there listening to this amazing song and photographed things to Friday’s article. But it was a nice day. I like to clean my room and work on articles for you.
_
Dneska (neděle) jsem si uklízela v pokoji – vánoční úklid. Zabralo mi to skoro celý den, protože jsem u toho poslouchala tuhle úžasnou písničku a fotila věci do pátečního článku. Byl to ale příjemný den. Baví mě uklízet si můj pokoj a pracovat na článcích pro vás.

IMAG1543

And now I’m going to watch „It’s a wonderful life„. American Christmas classic, I recommend.
_
A teď jdu do dívat „Život je krásný„. Americká vánoční klasika, doporučuji.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..