DENÍK

Week with Annie 19. (Týden s Annie)

Hi! Ahoj!

week hermione relax harry potter annie týden

(O, ne. Dobře, uklidni se.)

That somehow ran my weekend. It accumulated many good and bad things, and I just try to handle everything in peace. I was offered the job, tutoring in English for hospital staff, who are beginners. Of course, I accepted it because it’s one of my dreams, but it came with a lot of work. I’ll start next Monday, but now I’m training and I’m trying to put together everything I need. Fortunately, I really enjoy it, so it doesn’t bother me to be overwhelmed. I was sick again, but it didn’t stop me! I already tutor my colleague since Friday and it’s nice. I also invented my next project this week, but more about it will be later.

I also improved my work table, so it’s more personal. Have you ever handpicked a million crayons and markers? I do. i show more in the article below.

On Thursday I had seen my childhood friend after a long time and it was fine. In an hour, we discussed our lives – we didn’t see each other 12 years.

How did your Valentine’s day? Did you follow the tips from my previous article? I do, and that day I finished with the movie Schindler’s List. How themed.

On the next weekend I arranged visit to Brno, so I have much to do, if I want to really rest there. Therefore, I will not have time this week for a great article and I have prepared for you the second part of the Harry Potter TAG (here is first). Perhaps you will be delight too.

What did you do this week? 🙂
_
Takhle nějak probíhal můj víkend. Sešlo se mnoho dobrých i špatných věcí a já se jen snažím všechno v klidu zvládnout. V práci mi nabídli doučování angličtiny pro zaměstnance nemocnice, co jsou začátečníci. Samozřejmě jsem to přijala, protože je to jeden z mých snů, ale přišlo s tím mnoho práce. Začnu příští pondělí, ale už teď si dělám přípravy a snažím se dát dohromady všechno, co budu potřebovat. Naštěstí mě to opravdu baví, takže mi nevadí být tím zavalená. Opět jsem byla nemocná, ale nezastavilo mě to! Doučuji už tu mojí spolupracovnici od pátku a je to skvělé. Také jsem v týdnu vymyslela svůj další projekt, ale o tom více až později.

Také jsem si v práci vylepšila svůj stůl, takže je víc osobnější. Už jste někdy přebírali asi milion pastelek a fix? Já ano. Víc ukážu ve článku níže.

V čtvrtek jsem po dlouhé době viděla kamaráda z dětství a bylo to fajn. Za hodinu jsme probrali naše životy – 12 let jsme s neviděli.

Jak dopadl  váš Valentýn? Řídili jste se tipy z mého předchozího článku? Já ano, a ten den jsem zakončila filmem Schindlerův seznam. Jak tématické.

Na příští víkend mám domluvenou návštěvu v Brně, takže toho musím hodně stihnout, abych si tam pak opravdu odpočinula. Proto nebudu mít čas tento týden na nějaký velký článek a mám pro vás připravenou druhou část dotazníku o Harrym Potterovi (zde je první). Snad vás také potěší.

Co jste dělali tento týden vy? 🙂 

 

Have a nice evening. Hezký večer. 

week hermione relax harry potter annie týden ron

(Je to cvok, ti říkám.)

At work (V práci)

I suggest you follow my Instagram.
Doporučuji vám sledovat můj Instagram.

work (2)

work

Give You What You Like

Avril published new videoclip for her next song from the album Avril Lavigne. Single is also the title song of the new movie „Babysitter’s Black Book“.
Avril vydala nový klip ke své další písničce z alba Avril Lavigne. Single je zároveň titulní písní nového filmu „Babysitter’s Black Book”.

Cute penguins (Roztomilí tučňáci)

Australia’s oldest man knits tiny sweaters for injured penguins.
Nejstarší australský muž plete maličké svetry pro zraněné tučňáky.

LINK/ODKAZ

tučňáci svetr penguin sweaters Australia Austrálie Alfred Date week týden annie reprobate

Sergei Polunin

Russian ballet dancer dancing on song „Take Me To Church“ by Hozier. It’s quiet theatrical.
Ruský baletní tanečník tančí na píseň „Take Me To Church“ od Hoziera. Je to vcelku divadelní.

Severus Snape

Maybe I’m the only one who doesn’t like Snape so much. But I must admit, this video is good and someone gave really work to it. Put together important scenes in chronological order of the eight films it didn’t certainly easy.
Možná jsem jediná, kdo nemá Snapea zase tak moc rád. Ale musím uznat, že tohle video je dobré a někdo si s tím dal opravdu práci. Poskládat důležité scény chronologicky z osmi filmů nebylo určitě snadné.

Song of the week (Písnička týdne)

Sam Smith – I’m Not The Only One

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..