Hry

The Sims 4 – aktualizace batolata

Ahoj!

*

12. ledna přišlo to, na co jsme čekali již od prvního dne vydání The Sims 4. Batolata! Ti malí potácející se tvorové díky nim vypadá virtuální svět zase o něco víc reálněji. Aktualizace je zdarma a nikdo o ní nic nevěděl. Bylo to naprostým překvapením a ve světě The Sims velkou událostí. Perou do nám mnoho nových datadisků (už jsou další 3, co nemám..) a tak je hezká, když nám jednou za čas přidají něco zdarma, co nás vážně potěší. Musím říct, že batolata jsou vcelku náročná, ale je s nimi zábava. A pokud vás přestanou bavit – vždy je tu ještě sociálka.

Stažení nové aktualizace proběhne automaticky po přihlášení na Origin a zapnutí hry.

Hrajete The Sims a líbí se vám aktualizace „batolata“? Napište mi to do komentářů a klidně přidejte i odkaz na vaše blogy.

*

Přeji hezkou zábavu, batolata!

The Sims 4

*


Jako první, čeho si všimneme jsou nové vlastnosti a dovednosti batolat. Můžeme si vybrat z 8 vlastností pouze jednu, ale ta shrnuje osobnost batolete celkem obstojně. Pořiďte si rozmazlence, drzouna nebo třeba naprostého andílka. Dovedností máme 5 a k získání nejvyšších úrovní  je potřeba se zaměřit na nové aktivity.

Nových aktivit je mnoho a jsem si jistá, že se vám budou líbit. Dospělí můžou svá batolata učit a pomáhat jim tak získat nové dovednosti. Učí je mluvit, chodit na nočník, čtou jim pohádky před spaním, koupají je ve vaně, dávají najíst a přebalují. Mohou se vzdělávat i sami a to formou hrou s kostičkami, tabletem či domečkem pro panenky. Občas je sranda se sourozenci a rodiči, když si s nimi batole chce hrát nebo tančit. A abych nezapomněla, je zde nová možnost poslat dítě zdarma do školky, pokud jdete do práce nebo ven a to se vyplatí.

*

S nábytkem a dekorativními předměty si tentokrát vyhráli. Máme nové postýlky. knihovnu, šatník, tapetu, obrázky na zeď a další detaily, jenž dodávají pokojíčku pro batolata správný šmrnc
a roztomilost.

*
Samozřejmě bylo přidáno i nové oblečení a účesy. Bohužel jich zatím moc není, ale předpokládám, že
s dalšími datadisky se objeví i nové modely.
 

13 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..