Filmy/TV

Top 5 filmových scén – Harry Potter 1

Ahoj!

*

Rozhodla jsem se, že udělám na blogu sérii filmových článků. Vyberu si film a z něj vytáhnu mých 5 nejoblíbenějších scén, se kterými se vám pochlubím. Byla bych moc ráda, kdybyste mi vy napsali naší oblíbenou scénu pokud jste film viděli, abychom zjistili, jak podobné názory máme. Také mi můžete sami navrhnout nějaký film (pokud jsem ho neviděla, klidně se na něj podívám) a já v příštím díle zvolím mých top 5 scén.

Jako první film jsem si samozřejmě vybrala Harry Pottera, protože všichni víme, že je mým nejoblíbenějším filmem. Určitě postupně ukážu mých top 5 u každého dílu, ale mezitím budu volit i jiné filmy, abych potěšila i ty, kteří Harryho nemusí (Jak se opovažujete?!). Příště nejspíš zvolím nejspíš životopisný film.

Jaká je vaše oblíbená scéna z Harryho Pottera 1? Napište mi to do komentářů a klidně přidejte i odkaz na vaše blogy.

*

Dobrou noc!

harry

*

Harry Potter a Kámen mudrců

1. Příjezd do Bradavic

Příjezd Harryho Pottera do Bradavic na loďkách je ta nejkrásnější scéna, která mi vždy vyhrkne slzy dojetí do očí. První pohled na Bradavice ve mě vyvolává hřejivý pocit domova a štěstí. Já chci taky do Bradavic!

2. Vstup na Příčnou ulici

Když Hagrid a Harry poprvé vstoupí na Příčnou ulici a uvidí kouzelný svět na vlastní oči, tak máte i vy pocit, že magie existuje a začnete klepat deštníkem na cihly a doufat, že budete moc také jít nakupovat kotlíky, sovy a košťata.

3. Jsi čaroděj, Harry

Harryho zmatení v očích je dokonalé. Od tohoto okamžiku se jeho život úplně změní (Když nepočítáme tu dobu, kterou si nepamatuje.) a čekají ho věci o kterých ještě nemá vůbec tušení. Tady to všechno začíná.

4. Malfoy, Draco Malfoy

Vždycky jsem měla Draca ráda (Toma Feltona taky) a jeho první představení ve filmu je přesně takové, jako by to každý u Malfoye čekal. On je vlastně docela blbeček, ale bez něj byl celý příběh byl ochuzený o zajímavého záporáka. Bylo těžké se rozhodnout mezi touto scénou a tou, kde utíká ze Zapovězeného lesa, která je velmi povedená.

5. Vánoce v Bradavicích

Tato scéna je ovlivněna tím, že Vánoce jsou mm oblíbeným svátkem. Když se pak objevily tyto svátky i ve filmu, tak mi to udělalo radost. Celá ta atmosféra je naprosto úžasná a klidně bych tam sama jela slavit tyto svátky. Líbí se mi to tolik, že jsem před Vánoci musela jet znova do Londýna, abych viděla vánoční HP studio znovu, i když jsem to viděla už v létě. Tady najdete fotky a video.

2 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..