O blogu

The News 1. (Novinky)

Hi! Ahoj!

After a month, I write to you again to let you know the news, things I would like to change on this site.

I enjoy writing articles here, take pictures, create and occasionally write news from my life and the surrounding. But I’m the type of person who cannot do things on command. I don’t want writing articles as a necessity, but I want to take it mainly as entertainment. And so I decided to change the days when I publish articles. No specific days anymore and I’ll write articles at intervals what I want. Sometimes it will be a week of four articles, and sometimes only one. Everything will depend on my time, mood and good ideas.

Relate to the „Week with Annie,“ that I would like to keep it. I’ll change that it will be only once a month and I’ll give there more attention to things and people I found interesting in one month. I don’t know the exact name, but you will found out it soon.

I have many ideas for articles . For some I already shoot pictures! I definitely want to start writing a proper review, because I have almost endless of material. You can look forward to reviews of books, music albums, or even several events, which I visited recently.

Again, I apologize for the delay, but I must arrange my life and thoughts. Now it will be better. And hopefully I’ll get more readers as the time goes, which would be really cool. ♥

If you have any questions, please write me (Contacts) and I will write you back. Watch my Facebook and „stay turned“.

New start!

_

Po měsíci vám opět píšu, abych vám sdělila novinky, věci které bych chtěla na tomto webu změnit.

Moc mě baví psát sem články, fotit, tvořit a občas si sem napsat novinky z mého a okolního života. Ale jsem typ člověka, který nedokáže dělat věci na povel. Nechci, aby bylo pro mě psaní článků jako nutnost, ale abych to brala dál hlavně jako zábavu. A proto jsem se rozhodla změnit dny, kdy budu články zveřejňovat. Žádné určité dny nebudou a budu psát články v intervalech v jakých budu chtít. Někdy budou za týden čtyři články a někdy zase jen jeden. Vše bude záležet na mém času, náladě a dobrých nápadech.

Co se týká rubriky „Týden s Annie“, tak ten bych chtěla zachovat. Změní se ale to, že bude jen jednou za měsíc a budu se tam více věnovat věcem a lidem, co mě ten měsíc zaujali. Ještě nevím přesný název, ale brzy se ho dozvíte.

Nápadů na články mám mnoho. U některých mám už i nafocené fotky! Určitě chci začít psát pořádné recenze, protože materiálu mám skoro nekonečné množství. Můžete se například těšit na recenze knížek, hudební alba nebo i několik akcí, které jsem nedávno navštívila.

Ještě jednou se omlouvám za prodlevu, ale musela jsem si trochu porovnat život i myšlenky. Teď už to bude lepší. A snad získám časem i více čtenářů, což by bylo vážně super. ♥

Pokud na mě máte nějaké otázky, tak mi napište (Kontakty) a já se vám ozvu. Sledujte můj Facebook a „zůstaňte naladěni“.

Nový start!

news novinky Annie redhead zrzka

Bye! I hope you have a nice Monday. Čauky! Doufám, že máte hezké pondělí.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..