O blogu

Nová tvář blogu

Vítám vás všechny v novém roce a hned přináším novinky. Vím, že od léta to šlo s blogem z kopce, ale tento podzim byl jedním z nejnáročnějších v mém životě a už nezbyl čas ani síly psát články. Naštěstí nový rok je tady a s ním přichází i chuť se do toho opět ponořit.

Rozhodla jsem se pozměnit na blogu několik věcí, protože jsem potřebovala tak trochu nový start. Uvědomila jsem si, kde jsou mé limity a co je pro mě důležité. Z toho důvodu musím změnit i harmonogram článků, který jsem začala (předminulý?) rok, protože budu radši psát články kvalitní a pravidelně, než pořád řešit týdenní témata a počty. Prostě a jasně chci, abych měla ze psaní zase víc radost, než to brát jen jako povinnost.

Novinky:

  • Nový vzhled: Snažila jsem se přetvořit vzhled do více minimalistického a praktičtějšího vzhledu. Nově zde můžete najít lupu na vyhledávání článků nebo ukryté menu s rubrikami a štítky (tři čárky pod úvodní fotografií s názvem blogu).
  • Články: Samotné články budou také trochu jednoduší, aby vás zbytečně od čtení nerozptylovalo mnoho částí okolo.
  • Song týdne: Každou středu pro vás vyberu písničku týdne, která se mi zrovna zalíbila nebo je již dlouhou dobu má oblíbená.
  • Anketa: Nebude to nejspíš trvalá položka na blogu, ale občas se stane, že budu od vás s něčím potřeba poradit. Nyní například s tím, jaký typ článků máte nějraději a chtěli byste je častěji.
  • Harmonogram: Od dnešního dne budu vydávat články každou středu a sobotu. Témata článků budou náhodná.

Je možné, že ještě nějaké kosmetické změny přidám, ale nic zásadního by se již měnit nemělo. Doufám, že se vám tu líbí a společně to rozjedeme! Pokud budete mít nápad, jak to tu vylepšit, tak mi určitě napište do komentářů.

Jeden komentář

  • Kremrole

    Moc se mi to líbí! Je to super nápad, lupa mi tu chyběla. Ty tři čárky jsem chvíli hledala, ale našla! 😀

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..