DENÍK

Movie reviews 4. (Filmové recenze)

Hello! Ahoj!

On Friday I was at cinema on a new movie „Jurassic World“ and because I was in the cinema for the second time in a short time, so I’ve got another movie reviews for you. On the first and second movie I was in 3D cinema with my father and brother. Other films I saw at home. Mostly I watch movies at home because I have a greater comfort here and most important it’s mostly free. Do you prefer watching movies at home or in the cinema?
_
V pátek jsem byla v kině na novém filmu „Jurský svět“ a protože jsem byla v kině už podruhé za krátkou dobu, tak mám pro vás další filmové recenze. Na prvním a druhém jsem byla v 3D kině s taťkou a bráchou. Ostatní filmy jsem viděla doma. Většinou sleduji filmy doma, protože tu mám větší pohodlí a hlavně to je většinou zadarmo. Díváte se na filmy raději doma nebo v kině?

*

Have you seen these movies? Did you like it? Viděli jste tyto filmy? Líbily se vám?

movie reviews recenze film pitch perfect ladíme focus jurský park jurrasic avangers

*

Jurassic World (Jurský svět)

IMDb/ČSFD

music book movie review 4 hudba kniha film recenze

I was worried that the film would be too modern and it’ll destroy a series of „Jurassic Park,“ but it did not happen. The theme was the same – dinosaurs attacking. Several changes has happened. The dinosaurs are no longer „ordinary“ and not every carnivorous dinosaur is evil. It was funny, thrilling, moving and interesting. I was very pleased by the mention of the last jurassic park . You should definitely go to this movie, because it’s worth it!
Bála jsem se, že film bude moc moderní a zkazí sérii „Jurského parku“, ale nestalo se. Námět byl stejný – dinosauři útočí. Několik změn se ale stalo. Dinosauři již nejsou „obyčejní“ a ne každý masožravý dinosaurus je zlý. Bylo to vtipné, napínavé, dojemné i zajímavé. Zmínka o minulém jurském parku mě moc potěšila. Určitě byste měli na tenhle film jít, protože to stojí za to!

Claire: You can track them by smell or footprints? (Můžeš je vystopovat podle čichu nebo stop?)

Owen: I was with the Navy! Not the Navajo! (Byl jsem u válečného loďstva! Ne u Indiánů!)

*

Avengers: Age of Ultron (Avengers 2: Věk Ultrona)

IMDb/ČSFD

music book movie review 3 hudba kniha film recenze

It’s always the same. The superheroes saving the world from the villains. Nothing fancy, but it wasn’t bad. It appeared funny moments in it and good action scenes. Who like these types of movies, he will find bright moments.
Je to pořád stejné. Superhrdinové zachraňují svět před zloduchy. Nic extra, ale špatné to nebylo. Objevily se tam vtipné momenty i kvalitní akční scény. Kdo má tyhle typy filmů rád, tak si najde světlé momenty. 

Steve Rogers: Ultron’s calling us out. What are we gonna do? (Ultron nás volá. Co budeme dělat?)

Nick Fury: Something dramatic, I hope. (Něco dramatického, doufám.)

Tony Stark: Let’s go give him a fight! (Pojďme se s ním poprat!)

*

Focus

IMDb/ČSFD

music book movie review 3 hudba kniha film recenze

My brother came with this film and luckily he hasn’t the worst movie taste. The film was full of twists and thrilling scenes. Sometimes you have to think about what the main character says, and it was hard to believe anyone in the film. The performances were successful and, until the last minute you’ll not sure of anything.
S tímto filmem přišel brácha a naštěstí nemá nejhorší filmový vkus. Film byl plný zvratů a napínavých scén. Občas jste se museli zamyslet nad tím, co hlavní hrdina říká a bylo těžké věřit komukoliv z celého filmu. Výkony herců byly povedené a až do poslední minuty si nebudete ničím jistí.

Nicky: There’s two kinds of people in this world. There’s hammers and there’s nails. You decide which one you want to be. (Jsou tu dva druhy lidí na světě. Jsou tu kladiva a jsou tu hřebíky. Ty rozhodneš, který z nich chceš být.)

*

Pitch Perfect 2 (Ladíme 2)

IMDb/ČSFD

music book movie review 2 hudba kniha film recenze

The first part I liked. I was very fond of the show Glee and this was a great movie alternative. Second part didn’t become enthusiastic to me. The story was common and predictable. Neither the songs didn’t seem as good as in the first movie. Sometimes I laughed, but that was all. No „wow“ effect has been held.
První díl se mi líbil. Měla jsem moc ráda seriál Glee a tohle byla skvělá filmová alternativa. Druhý díl mě ale nenadchnul. Příběh byl obyčejný a předvídatelný. Ani písničky se mi nezdály tak dobré, jako v prvním díle. Občas jsem se zasmála, ale to bylo všechno. Žádné „wow“ se nekonalo.

Fat Amy: Just tell her, Beca. (Prostě jí to řekni, Beko.)
Chloe: I heard that! Tell me what? (Slyšela jsem to! Říct mi co?)
Fat Amy: Aw, no. I clearly said… Fruffa fruffa muffa… Beca. (Eh, ne. Já zjevně řekla .. fufli mufli … Beca.)

*

Movie reviews – ratings stars (filmové recenze – hodnotící hvězdy)

music book movie review hudba kniha film recenze

6 komentáře

 • Julča

  Jurský svět se teprve chystám zhlédnout.. Avengers jsem viděla – bavilo mě to, ale znám i lepší filmy se superhdinama, třeba noví X-Meni mě bavili víc, nebo Captain America. Ale třeba na Pitch Perfect bych se v životě nepodívala – stačil mi trailer na dvojku a už z dívání na něj jsem si přidala hrozně trapně,. prostě tenhle trapný styl humoru moc nemusím..

  • Annie

   Jednička Pitch Perfect nebyla tak zlá, ale teda druhý díl hodně pokulhával. Je to škoda, nápad to nebyl nejhorší. Já mám ze superhrdinů nejradši Batmana. ^^

 • Týnušxxx

  Jedničku Pitch Perfect jsem neviděla, ale dvojka byla totální katastrofa! Písničky se mi nelíbily, herecké výkony strašné a humor byl strašně trapný. Avengers se mi líbili (obzvlášť scénky s Thorovým kladivem – výtah není hoden… 😀 ), i když první byl rozhodně lepší. Tenhle druhý na mě působil trochu přeplácaně, ale jako milovnice filmů od Marvelu, jsem jim díky úžasným hercům ( Love Tonny Stark, Captain Amerika and Thor forever…. ♥♥) odpustila. A na Jurský park se chystám 🙂
  Jinak dávám přednost filmům doma, ale kinu se nebráním, miluji tu atmosféru, vůni popcornu. (Jsem jediná, kdo se vždy těší na ukázky na jiné filmy, které hrají před začátkem filmu? 😀 )
  Moc pěkný článek 🙂

  https://deathless-ginger-wight.blogspot.cz/

  • Annie

   Děkuji za chválu i komentář. ^^ To s tím kladivem bylo snad nejlepší! 😀 Na Jurský svět určitě jdi, je tam pár fakt vtipných scén, takže se i tam zasměješ. 😀
   Na ty ukázky před filmem se taky moc těším! Člověk je pak v obraze, co bude nového. 🙂

 • Bastera

  Jurský svět se sice pořád tak trochu opakuje a bylo tam spousta nesmyslů, ale stejně mě to děsně bavilo, bylo to super, vtipné, akční, dojemné a pěkně udělané, co víc si přát 🙂

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..