MÉ OBLÍBENOSTI

June Favourites 2015

Hi! Ahoj!

The beginning of a new month means only one thing – to look back at the old one and show you my  June favourites 2015 .. Again, we have 9 categories, so everyone can find something for themself there. What were your favourite things in June?

Be sure to follow my Facebook and Instagram!
_
Začátek nového měsíce znamená jediné – ohlédnou se za tím starým a ukázat vám moje červnové oblíbenosti 2015 .. Opět máme 9 kategorií, takže každý si tam pro sebe něco najde.
Jaké byly vaše oblíbené věci v červnu?

Nezapomeňte sledovat můj Facebook a Instagram!

*

Enjoy your holiday! Užívejte si prázdniny!

June Favourites 2015

*

1. Cosmetics (Kosmetika)

A long time I looked for a palette, where are matte and decent eyeshadows of good quality, price what isn’t overdone and the company does not test on animals. I found a firm Makeup Revolution, I ordered about a million things (review) and in them was this perfect palette of eye shadows for 199 CZK.

Dlouho jsem hledala paletku, kde jsou matné a decentní oční  stíny dobré kvality za cenu, co není přemrštěná a společnosti netestuje na zvířatech. Našla jsem firmu Makeup Revolution, objednala si asi milion věcí (recenze) a v nich byla i tahle dokonalá paletka očních stínů za 199,-Kč.

Untitled 5

2. Clothes (Oblečení)

This shirt I already have a couple of months, but now I’ve started wear it a lot. It’s from ZOOT and cost about 250 CZK.

Tohle tričko mám již pár měsíců, ale teprve teď jsem ho začala hodně nosit. Je ze ZOOTu a stálo asi 250,-Kč.

June favourites 2015

3. Food (Jídlo)

If you, like me also don’t eat anything with gluten, I can recommend you this delicacy. I just hope that it will stop using palm oil, otherwise I will stop buying their products. Which would be a shame, because they are very good. Price is about 30 CZK,

Pokud jako já také nejíte nic s lepkem, tak vám můžu doporučit tuhle dobrotu. Jen doufám, že přestanou používat palmový olej, jinak já si přestanu kupovat jejich výrobky. Což by byla škoda, protože jsou moc dobré. Cenu je kolem 30,-Kč.

June favourites 2015

4. Book (Kniha)

This time I got a tip for you on an amazing audiobook by Tympánum publishers about Sherlock Holmes and Arséne Lupin. Here is a review and I recommend you download it (only in Czech). Really fun from beginning to end.

Tentokrát mám pro vás tip na úžasnou audioknihu z nakladatelství Tympánum o Sherlock Holmesovi a Arsénu Lupinovi. Zde je na ni recenze a doporučuji si ji stáhnout (je zdarma). Opravdu zábavné od začátku do konce.

June favourites 2015

5. Movie/TV series (Film/seriál)

I was with my brother and dad in a cinema at the new film „Jurassic World“ and it was great. Reviews on this film (and others) is here.

Byla jsem s bráchou a taťkou v kině na novém filmu „Jurský svět“ a bylo to skvělé. Recenze na tento film (a další) je zde.

June favourites 2015

6. Music (Hudba)

I become addicted to the song „New Soul“ by Yael Naim. It’s cheerful, video is positive and it suits me to summer beginning.

Propadla jsem písničce „New Soul“ od Yael Naim. Je veselá, klip je pozitivní a to se mi k začínajícímu létu hodí.

To outgoing situation is this song by Our Last NightA World Divided“ perfect.

K probíhající situaci je tahle písnička od Our Last NightA World Divided“ perfektní.

7. Event (Akce)

In June I had more events than usually. At the beginning, I celebrated my birthday (home alone with The Sims and strawberries – amazing day) and then we had a party before summer holidays with classmates from an English language school. At the end of the month we had at work an event called „Thanks to volunteers„. It was a nice afternoon and evening by the fire, food, drinks and conversations with people who we don’t see often. If you want to join us next year, become a volunteer in non-profit organization Licorice.

V červnu jsem měla víc akcí než obvykle. Na začátku jsem slavila moje narozeniny (sama doma u The Sims a jahod – úžasný den) a pak jsme měli párty před prázdninami se spolužáky z anglické jazykové školy. Ke konci měsíce jsme v práci měli akci s názvem „Poděkování dobrovolníkům„. Bylo to příjemně strávené odpoledne a večer u ohníčku, jídla, pití a konverzací s lidmi, které často nevídáme. Pokud se za rok chcete přidat, tak se staňte dobrovolníkem v neziskovce Lékořici.

11276270_730657907043102_955783182_n

 

11372173_461227870710389_891106689_n

June favourites 2015

8. Thing (Věc)

First my favorite things is one of the gifts that I received for my birthday, and it’s an expansion pack to The Sims 4Get to work“ (review will be here) and other cool thing is lighter (169 CZK Datart) on candles and lavender SPAAS candle (49 CZK from Albert shop).

První mojí oblíbenou věcí je jeden z dárků, který jsem dostala k narozeninám a tím je datadisk ke hře The Sims 4Hurá do práce“ (recenze bude zde) a další super věcí je zapalovač (169,-Kč Datart) na svíčky a levandulová svíčka od SPAAS (49,-Kč z Albert).

the sims 4

IMG_5757

9. The Net (Internet)

At last, I’ve got two dancing videos for you that will make you dance as well.

Nakonec mám pro vás dvě tančící videa, která donutí tančit i vás.

4 komentáře

  • Julča

    Tu paletku si plánuji taky koupit – je super, že si ji teď můžu koupit v drogerce, navíc preferuji matné stíny a tyhle vypadají super. A to tričko je skvělé – některé originály od Zootu se mi moc líbí 🙂 Jinak mi dost chybí hraní PC her (to zní hrozně), ale už asi dva roky náš počítač jen přežívá a nedají se na něm hrát hry, ale o Vánocích si pořizuji notebook, tak se těším, až se navrátím i k Simíkům (i když mám jen dvojku, zatím :D)
    Hezcí oblíbenci 🙂

    • Annie

      Moc děkuju. 🙂 Budu psát recenzi na několik věcí od Make-up Revolution, ale už teď ti doporučuji si tu paletku koupit. 🙂 Mám nejradši originální trička. 🙂 S tím počítačem tě opravdu lituju. 😀 Snad si brzy zahraješ, Simíci jsou nejlepší!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..