Spolupráce,  Svíčky

Halloweenské svíčky a doplňky PartyLite – recenze

Ahoj!

*

Vítejte u druhého dne Halloweenského týdne! Mé staré halloweenské články najdete pod štítkem Halloween.

Studio Péče o tělo a duši mi nabídlo spolupráci a já ji s radostí přijala. Šlo totiž o recenzi svíček od firmy PartyLite, které prodávají. Já dostala kdysi jednu k Vánocům, vydržela mi hodně dlouho a voněla krásně.Tudíž jsem se nebála do toho jít. Mohla jsem si vybrat jednu velkou svíčku, set 12 čajových svíček a několik stojánků na svíčky. Zvolila jsem halloweensky laděné věci, protože jsem potřebovala tuto sbírku rozšířit víc, než tu vánoční. Halloweenské svíčky a doplňky PartyLite jsou myslím jedny z nejkrásnějších.

Spolupráce to byla velmi příjemná. Sice kvůli chybě na poště trvalo trochu déle než mi balíček přišel, ale za to čekání to stálo. Mohla jsem si sama zvolit, kdy budu produkty recenzovat a tak jsem si říkala, že období halloweenu a můj Halloweenský týden bude ta nejlepší volba. Co se týká ceny, tak já dostala produkty k recenzi zdarma. Když jsem se ale dívala na ceny, tak jsou sice trochu vyšší, ale za kvalitu těchto produktů bych se nebála si připlatit. Nyní se již pustíme do toho, jaké produkty jsem si vybrala a jak se mi líbili.

Už jste si někdy koupili produkty PartyLite? Budu moc ráda, když napíšete komentář či dva a začnete mě sledovat na mém FacebookuTwitteru a Instagramu.

*

„Večer, něco jako jitro noci.“ -Valeriu Butulescu

Halloweenské svíčky a doplňky PartyLite

*

Svíčka Spice pumpkin

Vůně kořeněná dýně je jedna z mých nejoblíbenějších. Byla jsem tedy nadšená, že mi byla nabídnuta. Voní hodně silně po skořici, zázvoru, hřebíčku, muškátovém oříšku a sladké dýni. Když ji v kuchyni zapálím, tak mi do půl hodiny provoní celý byt. Co tak vím, tak snad každá tahle soudková svíčka voní silně a dlouho. Jak jsem psala v úvodu, tak já už jednu kdysi měla a vydržela mi skoro celý rok (samozřejmě nebyla zapalovaná každý den). Za mě určitě palec nahoru.

Čajové svíčky Golden leaves

Slečna, se kterou jsem spolupracovala, mi doporučila tuto vůni čajových svíček. Až po tom, co mi dorazily domů, jsem si uvědomila, že tu samou vůni jsem měla ve velkém a měla jsem ji moc ráda. Voní hodně ovocně, ale má v sobě nádech podzimu. Asi jako když chodíte po spadaném listí s košíkem právě sesbíraného ovoce ze zahrádky. Hodně mě překvapilo, že i čajovky voní tak silně, jako velká svíčka. Určitě je to skvělá volba pokud si chcete vůni nejdřív vyzkoušet než koupíte soudek.

Svícen Tančící paní Dýně

Když jsem uviděla tento svícen, tak jsem se skoro až zamilovala. Mám ráda tyhle lehce kýčové halloweenská doplňky do bytu. Připadá mi naprosto roztomilá a líbí se mi, že je těžší a tím pádem stabilnější. Svíčka čajová se dává za hlavu dýně a tak i pak ve tmě svítí obličej. Myslím, že je to ten typ svícnu, který rozzáří celý pokoj svým magickým vzhledem.

Svícny Strašidelní kamarádi

Pokud máte rádi decentnější doplňky, tak tyto budou přímo pro vás. Tím, že jsou černé a stříbrné, tak se hodí skoro do každé domácnosti a přinesou lehkou halloweenskou náladu. Když zapálíte čajovou svíčku, tak světlo proniká mezi svícnem a hází hezké tvary na zeď i stůl. Můžete je použít jako trio nebo samostatně. Pokud to tedy nechcete s výzdobou přehnat, tak si je určitě kupte.

Jeden komentář

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..