DENÍK

Week with Annie 4. (Týden s Annie)

 Hello guys, Ahoj lidičky,

 

Today’s article will be a little shorter, because I have a lot what to do and in this week nothing happened – besides Halloween, but about it I wrote articles during week. I need to create a collage for my grandmother because she is seventy today and I need to write a task to English. But now I have to find my best friend, because is the second episode of Constantine!

_

Dnešní článek bude trochu kratší, protože toho mám hodně a v týdnu se toho stejně moc nestalo – kromě Halloweenu, ale o něj jsem články psala už během týdne. Musím dneska vytvořit pro babičku koláž, protože jí je dnes sedmdesát a potřebuji si napsat úkol na angličtinu. Teď musím ale sehnat svého nejlepšího kamaráda, protože je už druhý díl seriálu Constantine!

Have a nice day. ♥ Mějte pěkný den. ♥

Yankee candles (svíčky)

Untitled 1

Every other British or American YouTuber has these candles in videos. I always liked it and this candles impressed me especially their wide selection.  14 days ago I found that candles are sold in our country, I decided to just order a few. Candles are more expensive, so I thought I’d first try to wax aroma lamps, I found the smell what will my favorite and then I’ll buy a candle in a jar. And most importantly, when I buy only waxes, I can try a lot more fragrances.

I ordered four . Each month there are two special fragrance which costs 44,-Kč (in October it was „Fireside treats“ and „Cinnamon Stick“) and I ordered a „Home Sweet Home“ and „November Rain“, which cost 55,-Kč too. Waxes arrived two days later, it was absolutely ok and when I unwrapped the box, I was impressed with the scent. Waxes is crumbles a little, but it’s not spoil their predominant pluses. On the packaging it says that after their warm-up candles smells 8 hours, but it’s pretty bullshit, because it smells much longer. I was a little afraid of taking oud from the aroma lamp, but after 10 minutes in the freezer wax easily fell into my palm.

I am totally impressed! And not only from themselves, waxes, but also very well arranged website (Czech branch) and nice employees on czech yankees facebook page.

There is only one thing that I am afraid.. That I’ll buy all the Christmas waxes and I won’t have x-mas gifts for others. 😀

(American’s website)

_

Každý druhý britský nebo americký youtuber má ve svých videích tyto svíčky. Vždycky se mi strašně líbili a hlavně mě nadchly širokým výběrem. Když jsem před 14 dny zjistila, že se prodávají i u nás, rozhodla jsem se hned si několik objednat. Svíčky jsou dražší, tak jsem si řekla, že nejdřív zkusím vosky do aromalampy, abych našla nejdřív vůni, co budu mít nejradši a pak si koupím svíčku ve sklenici. A hlavně, když si budu kupovat vosky, tak můžu vyzkoušet o mnoho víc vůní. 

Objednala jsem si čtyři. Každý měsíc jsou dvě akční vůně, které stojí 44,- (v říjnu to byly „Fireside treats“ a „Cinnamon stick“) a já si k tomu ještě objednala „Home sweet home“ a „November Rain“, které stály 55,-. Vosky dorazily za dva dny úplně v pořádku a když jsem rozbalila krabici, tak jsem byla ohromena tou vůní. Vosky se maličko drobí, ale nijak to nekazí jejich převládající plusy. Na obale je napsáno, že po jejich rozehřátí voní 8 hodin, ale to je pěkný kec, protože voní daleko déle. Trochu jsem se bála, jak půjdou vyndavat z aromalampy, ale po 10 minutách v mrazáku mi vosk lehce vypadl do dlaně.

Jsem naprosto ohromená! A nejen ze samotných vosků, ale také z velmi přehledných webových stránek české pobočky a z milého vystupování zaměstnanců na facebookové stránce

Je pouze jediná věc, které se bojím a to, že si koupím všechny vánoční vosky a nebudu mít na dárky pro ostatní. 😀

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..