DENÍK

Week with Annie 2. (Týden s Annie)

Hello!
Ahoj!

IMAG1453

There is another „Week with Annie„! To be honest, nothing too interesting happened this week. In my work (where I go as a volunteer mainly) we had on Monday autumn bazaar – charity shop. I bought a couple of interesting things and also the first x-mas gifts for my best friend. What I bought, I’ll show you on Friday. Mum few days sold ice cream, so I  had a lot of ice-cream. On Wednesday I went to the English course and most importantly, I had a name-day! I got flowers, honey cake and chocolate. On Thursday I made more Halloween decorations. On Friday I had to go to work, but I didn’t go. And yesterday I was doing different things. All week I also watched series, movies (reviews will be on Wednesday), watched my favorite YouTubers, learned English, prepared articles on the blog, edited page of The Originals series and simply relaxed.

_
Je tu další „Týden s Annie„! Abych byla upřímná, nic moc zajímavého se tento týden nestalo. V mé práci (kam chodím jako dobrovolník hlavně) jsme měli v pondělí podzimní bazar – charitativní obchod. Koupila jsem si tam pár zajímavých věcí a taky první vánoční dárky pro mého nejlepšího kamaráda. Co jsem koupila vám ukážu v pátek. Mamka pár dní prodávala zmrzlinu, takže jsem měla hodně točené zmrzliny. Ve středu jsem šla na kurz angličtiny a hlavně jsem měla svátek! Dostala jsem kytku, medovník a čokoládu. Ve čtvrtek jsem vyráběla další Halloweenské ozdoby. V pátek jsem měla jít do práce, ale nakonec jsem nešla. A včera jsem dělala různé věci. Celý týden jsem také koukala na seriály, filmy (recenze budou ve středu), koukala na své oblíbené youtubery, učila se angličtinu, připravovala články na blog, upravovala stránky o seriálu The Originals a nebo prostě relaxovala. (Stránka o seriálu The Originals – pouze česky.)

All week I filmed on my mobile phone, then edited and created this video. Have fun!  

Celý týden jsem na mobil natáčela, pak to sestříhala a vzniklo tohle video. Bavte se!


I will be very glad if you’ll comment my articles and share it. It’s much means to me, because I really enjoy this creation and I would like to see that someone reads these articles. Thank you! ♥

Budu moc ráda, když budete mé články komentovat a sdílet je. Moc to pro mě znamená, protože mě tohle tvoření vážně baví a ráda bych viděla, že ty články někdo čte. Děkuji! ♥

Výstřižek

I’ve got the latest news. On my soundcloud account, I found that some of my songs have been downloaded over 100 times and some around the 30 times. It made ​​me so happy yesterday. If you would like to listen some of my covers, so I put a link here, not only on soundcloud, but on youtube too, because I have more cover songs there.

Write a comment which fro, my cover songs is your favourite.

_

Mám poslední novinku. Na mém soundcloud účtu jsem zjistila, že některé mé písně mají už přes 100 stáhnutí a některé třeba kolem 30. Udělalo mi to včera strašnou radost. Kdyby si chtěli některé mé covery  poslechnout, tak vám sem dám odkaz nejen na soundcloud, ale i youtube, protože tam mám více coverů.

Napište komentář, který z mých coverů je váš nejoblíbenější . 🙂

 

My covers on soundcloud

My covers on youtube

 

Have a nice Sunday and see you soon! ^^ 

Krásnou neděli a brzy nashledanou! ^^

 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..