Filmy/TV

TOP 7 NETFLIX vánočních filmů

Už jsem se smířila s tím, že to zpoždění někdy můžu dohnat a tak prostě budu zvolna pokračovat. Tentokrát se podíváme na TOP 7 NETFLIX vánočních filmů uvedených letos. Docela se divím, že jsem je všechny zvládla shlédnout. Některé byly trošku slabší, ale ten na prvním místě je vážně ten nejlepší animovaný film, který jsem kdy viděla. Pokud nemáte Netflix, tak jsem si jistá, že při troše hledání najdete filmy i jinde.

Jaký je váš nejoblíbenější vánoční film? Další články 7 vánočních dnů jsou zde.

7. Merry Happy Whatever

Toto je na posledním místě spíš proto, že to není film, ale seriál. Každý díl má kolem 20 minut a je jich 8, což je vlastně takový delší film. Mělo to v sobě všechnu tu šílenost kolem Vánoc s rodinou, takže si popláčete i se zasmějete.

6. Holiday in the wild

Vánoce v Africe? Tu vánoční náladu mi to úplně nedodalo, ale zvířátka byly krásný! Myslím, že by se mohl líbit hlavně vašim maminkám.

5. A Christmas Prince 3: The Royal Baby

Již třetí pokračování pohádkového příběhu. Nenadchne, ale ani neurazí. Prostě jen chcete vědět jak to dopadne. Je dobré vidět předešlé díly, abyste se chytli.

4. The Knight Before Christmas

Vlastně docela roztomilý romantický film. Hlavně pro ty, co čekají na svého prince na bílém koni. Má to kouzelný děj.

3. Let it snow

Četla jsem knížku, podle které je film natočen, ale nějak jsem si to představovala všechno jinak. Přečtěte si spíš knížku! Nakonec to ale nebylo špatný, jen jiný.

2. Holiday Rush

Tento vánoční film se mi líbil. Skvělá ukázka toho, že Vánoce nejsou o dárcích, ale o tom, koho máte kolem sebe. Silný zážitek.

1.Klaus

Naprosto dokonalá vánoční pohádka. Ani nedokážu popsat, jak moc se mi líbila. Příběh o rozmazleném pošťákovi a Santovi. TO MUSÍTE VIDĚT!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..