DIY,  Kosmetika/Oblečení

Roztomilý/děsivý strašák – maska na Halloween

Ahoj!

*

Vítejte u šestého dne Halloweenského týdne! Mé staré halloweenské články najdete pod štítkem Halloween.

Každý rok si vymyslím masku na Halloween a také ji vyzkouším. Nechodím sice na večírky ani koledovat, ale proč bych si neudělala radost, když mě to baví. Tentokrát jsem zvolila masku strašáka a udělala rovnou dvě verze – roztomilého a děsivého. Snad se vám bude můj strašák líbit a inspiruje vás k trochu halloweenské zábavě s maskováním. V článku najdete postup jak na to!

Namalovali jste si někdy děsivou masku na obličej? Budu moc ráda, když napíšete komentář či dva a začnete mě sledovat na mém FacebookuTwitteru a Instagramu.

*

„Čarodějnice? Nebojím se jich. Ničeho se nebojím – kromě zápalek. “
-Strašák ze Země OZ

*

Roztomilý strašák

Mám sice docela světlou kůži, ale chtěla jsem docílit bezchybnosti, tak jsem smíchala trošku make-upu a bílé barvy na obličej. Oranžovými stíny na oči jsem si namalovala víčka a dolní linku. Černou tužkou jsem si pak udělala tenkou dolní linku, tak aby nepřekryla tolik stíny. Řasy jsem si namalovala černou řasenkou a tužkou trochu prodlužila ty dolní. Stíny jsem si namalovala i tváře a nos, který jsem obtáhla černou tužkou. Na rty jsem použila hnědou matnou rtěnku, obtáhla tužkou a domalovala strany. Stehy u pusy a nosu jsou také tužkou a to samé i pihy. Ještě jsem zapomněla na záplatu na čele. Namalovaná je tužkou a vyplněna hnědou rtěnkou. Vše jsem nakonec přepudrovala, aby se to tolik nelesklo. Pak stačí rozpustit vlasy a nasadit klobouk (světlejší by byl lepší).

Strašidelný strašák

Změna na děsivější verzi byla snadná. Stačilo ústa přetřít černou tužkou a přidat stehy navíc. Rudou tekutou rtěnkou jsem přikreslila dolní oční linku, krvavé slzy a dala trošku do vnitřní strany pusy. Tváře, nos a záplatu jsem přemalovala tou samou rtěnkou, aby to vypadalo víc krvavě. Celý obličej jsem pak lehce „zašpinila“ černými stíny. Vlasy jsem víc pocuhala a bylo hotovo.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..