Hry

Christmas in The Sims 3! (Vánoce ve hře The Sims 3!)

Hello and welcome to the seventh article of my Christmas project „12 days of Christmas“!
Ahoj a vítejte u sedmého článku mého vánočního projektu „12 vánočních dnů“!

IMG_3782

Anyone who knows me, knows that The Sims is my favourite PC game. I had almost all the expansion packs of the first, second and third series. And I hope that I’ll find The Sims 4 under the tree this year. My favorite EP of the third series was „The Seasons„, because there is a lot of new possibilities and you can even celebrate Christmas. So if at your home isn’t Christmas like what you want it, I recommend you buy this EP and take a virtual experience of your Christmas!

Expansion pack costs around 400, – CZK (12GBP) and if you don’t have a basic game (which is required), also you can buy it to 400, – CZK. Entertainment you will experience when you play is priceless! In the next part of the article I’m going to give you links to download (for free) bonus material and other tips for an even better gaming experience.
_
Každý, kdo mě zná, tak ví, že The Sims je má nejoblíbenější PC hra. Měla jsem snad všechny datadisky z první, druhé i třetí série. A doufám, že letos pod stromečkem najdu i The Sims 4. Mým nejoblíbenějším datadiskem ze třetí série byl „Roční období„, protože tam je spoustu nových možností a hlavně můžete slavit i Vánoce. Takže pokud u vás doma nejsou Vánoce takové, jaké byste si přáli, tak doporučuji si ho koupit a virtuálně Vánoce prožít podle svého!

Datadisk stojí kolem 400,- Kč a pokud nemáte základní hru (ta je potřeba), také jí seženete do 400,- Kč. Zábava, kterou při hraní prožijete je k nezaplacení! V další části článku vám dám odkazy na stáhnutí (zadarmo) bonusových materiálů a dalších tipů pro ještě lepší herní zážitek.

Bye and in the comments write me, how you liked the game! Ahoj a do komentářů mi napište, jak se vám hra líbila!

On this page you will find a lot of Christmas decorations, clothes or even entire houses, that are created by other players.

Na této stránce najdete mnoho vánočních dekorací, oblečení nebo i celých domů, které jsou vytvořeny ostatními hráči.

ODKAZ/LINK

w-600h-450-2375667

 

w-600h-450-2378887

w-600h-450-2376516

Some things you can find on this page.

Několik věcí najdete i na této stránce.

LINK/ODKAZ

prevue

Of course, on the official page of The Sims has a few things too.

Samozřejmě oficiální stránky The Sims maji také pár věcí.

LINK/ODKAZ

LINK/ODKAZ

Thumbnail_688x336

Thumbnail_688x336 (1)

Last link to Christmas items.

Poslední odkaz na vánoční předměty.

LINK/ODKAZ

christmas2012-1

w-570h-408-1363729

Now two tips. If you want a game easier or just somehow improve, so here are the cheats and for those who can speak English, here is a detailed description of the expansion pack.

Nyní dva tipy. Pokud si chcete hru usnadnit nebo jen nějak vylepšit, tak tady jsou kódy a pro toho, kdo umí anglicky, zde je podrobný popis datadisku.

aaa

 

 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..