Kosmetika/Oblečení,  Věci

Wizarding world box (Loot Crate) – recenze

Ahoj!

*

Můj nejlepší kamarád a můj taťka mi koupili tento balíček jako dárek k narozeninám (a k dalším příležitostem). Společnost Loot Crate, od které tento box je, nevytváří pouze boxy s Harry Potter tématikou, ale také například Pán Prstenu, Marvel, Star Trek a další. Já dostala samozřejmě Wizarding world box (svět Harryho Pottera + Fantastických zvířat). Cena balíku záleží na tom, jak často si necháte balíček posílat (více na jejich webových stránkách). V boxu, který přišel mně, byly hlavně věci z Fantastických zvířat a kde je najít, ale také pár „potterovských“. V tomto článku vás provedu jednotlivými položkami a zvolím své oblíbence!

Celou mojí Harry Potter sbírku můžete najít zde, ale ještě v ní nejsou některé nové věci. Musím ji brzy aktualizovat!

Už se vám do rukou někdy dostal podobný box? Napište mi to do komentářů a sledujte mě na  FacebookuInstagramu a Twitteru, kde se občas dozvíte něco z mého všedního života. ^.^

*

Wizarding world box

Wizarding world box (Loot Crate)

aneb uvnitř balíku z Kouzelnického světa

Box uvnitř vypadá jako Mlokův kufr, což mi připadá skvělé. Dále tam najdete průvodní dopis, kde jsou popsané všechny předměty, které se v balíku nacházejí. Je jich pět a každý se zaměřuje na jiné použití (oblečení, papírnictví, módní doplněk, atd.). Myslím, že každý fanoušek si tam najde své, ale pokud jste šílený fanoušek jako já, tak budete mít radost ze všeho!

První dáreček v boxu byly tyhle tiskátka na sušenky. Na výběr máte kůroleza, hrabáka, střemhlavé zlo a třeskavce. Ještě jsem je nezkoušela, ale už mám jedny s erby bradavických kolejí a ty fungovaly dobře. Jen musím vylepšit těsto, se kterým jsem pracovala. Nějaké tipy?

Tyhle úžasný lepítka sice nejsou moc velká, aby se na nich dal psát nákup, ale jako malé poznámky do diáře slouží velmi dobře. Jsou tak roztomilé, že vám bude líto je vůbec „spotřebovat“. Najdete zde velkého Hagrida a menší lepítka s Tesákem, Hedvikou, testrálem a Klofanem.

Brož zobrazující Nagini s nožem Godrika Nebelvíra se mi zdá kvalitní a hodně zajímavá. A ten meč se dá vyndavat, takže si můžete hrát na Nevilla a zničit poslední viteál! Možná by šel nosit i jako přívěsek na řetízek.

Modré tričko s obrysy kouzelných zvířat je z pohodlného materiálu a dá se nosit i bez toho, aby hned každý poznal, že jste blázen do kouzelnického světa. Prostě jen pár fantastických zvířat na tričku. Velmi mudlovský kousek, když chcete zapadnout do davu!

Tohle je popravdě můj nejoblíbenější kousek z celého boxu. Keramická kasička ve tvaru hrabáka. Naprosto dokonalé spojení, když pomyslíte na to, co má hrabák nejradši. A nejvíc vtipné bylo, že přišlo v krabičce s nápisem „Upozornění: Před otevřením schovejte třpytivé předměty.“! Jediné čeho se bojím je to, že když tam dám peníze, tak mi je už hrabák nebude chtít vrátit.

Shrnutí

S boxem jsem byla naprosto spokojená. Možná by bylo fajn, kdyby tam bylo třeba o dvě věci více. Všechny položky jsou ale originál a velmi kvalitní, takže si nestěžuji. Tímto dárkem potěšíte každého Potterovského fanouška! A Vánoce se blíží…

 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..