Další,  O mně,  Věci

What is in my bag?

Hi! Ahoj!

*

Today is the St. Valentine’s Day, but this article will not be affected. If you like articles focused on this theme, read the one from the last year.

According bag you know man! That’s my new saying so let’s look into my bag and so you can know me more … or else What is in my bag?

Show me your bag and what you have inside. Maybe I get inspiration on what more to add to mine. Write me in the comments or tag my on your photo on Facebook or Instagram.

Remember that on the blog is still ongoing competition for the book!

_

Dnes je den sv. Valentýna, ale toho se článek týkat nebude. Pokud chcete takto zaměřený článek, tak si přečtěte ten z minulého roku.

Podle tašky poznáš člověka! To je mé nové rčení a tak nechám nahlédnout do té mé, abyste mě třeba více poznali… aneb Co je v mé tašce?

Ukažte mi vaše tašky a co v nich máte. Třeba získám inspiraci k tomu, co ještě do té mé přidat. Pište do komentářů nebo mě označte na vaší fotografii na Facebooku nebo Instagramu.

Nezapomeňte, že na blogu stále probíhá soutěž o knížku!

*

Have a nice afternoon! Mějte hezké odpoledne!

What is in my bag

*

My Bag (Moje Taška)

I got the bag for Christmas from my brother. On the one hand is a small zip pocket, a strap on the arm and inside are 4 parts. It closes with a zipper.
Tašku jsem dostala k Vánocům od bráchy. Na jedné straně má kapsičku na zip, má popruh i na rameno a uvnitř jsou 4 části. Zavírá se celá zipem.

What is in my bag

But the main three – top, middle and down (there is even a small pocket).
Hlavní jsou ale tři – nahoře, uprostřed a dole (tam je ještě malá kapsička).

What is in my bag

Up (Nahoře)

Folders (working and tutoring papers), a diary for work issues, a personal diary, a pencil case, a wallet, ID case, an old mobile (I use it wifi for working on social networks for company where I work) and new mobile.
Desky (pracovní a doučovací papíry), diář na pracovní záležitosti, osobní diář, penál, peněženka, pouzdro na doklady, starý (používám na něm wifi na pracovní sociální sítě) a nový mobil.

IMG_8225

Down (Dole)

A small bag with medicines and hygiene needs, a mascara, a powder, a lipstick, a hand mirror, a hand cream, chewing gums, a perfume, wet wipes, paper tissues, a hair clip and a rubber band.
Taštička s léky a hygienickými potřebami, řasenka, pudr, rtěnka, zrcátko, krém na ruce, žvýkačky, parfém, vlhčené ubrousky, papírové kapesníčky, skřipec a gumička.

IMG_8224

Middle (Uprostřed)

A canvas bag, vegan ginger sweets and a rescue vegan bar. I usually have a bottle of water.
Plátěná taška, zázvorové vegan bonbony a záchraná vegan tyčinka. Většinou mám i lahev vody.

IMG_8240

6 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..