DENÍK

Week with Annie (Týden s Annie)

 Hi! Čau!

Welcome to the new section „Week with Annie„. As the name suggests it will be a weekly summary of my week. Every Sunday I will show you something interesting (or less interesting) what I was doing, what I got or what I experienced. Sometimes I give you here photos, video or a reflection or even all together. Also, there will be news to appear on the blog itself. I’m really looking forward to it!

I wanted to shoot videos and video blogs, but in the Czech Republic it is just not the right time. There are some vlogger, but it’s something completely different than in Britain or America. There never will be anything like the Czech vloggers community. Also, I’m not 100% sure of my spoken English and don’t have all equipment such as professional video bloggers. So I decided that I would pay more attention to my blog, because I see the future there more and mainly I really enjoy it. 

 

Vítejte v nové rubrice „Týden s Annie„.  Jak název napovídá, půjde o týdenní souhrn z mého týdne. Každou neděli vám ukážu, co zajímavého (nebo méně zajímavého) jsem dělala, dostala nebo zažila. Někdy sem dám fotky, jindy zase video nebo zamyšlení nebo třeba i vše dohromady. Taky se tu budou objevovat novinky o samotném blogu. Moc se na to těším! 

Chtěla jsem natáčet videa a video blogy, ale v České republice na to prostě není správný čas. Máme tu pár vloggerů, ale je to něco úplně jiného, než v Británii nebo Americe. Nikdy tu nebude nic jako je komunita českých vlogerů. Také si ještě nejsem na 100% jistá svou mluvenou angličtinou a nemám všechno vybavení, jako profesionální video blogeři. Proto jsem se rozhodla, že se budu věnovat více svému blogu, protože v tom vidím tu budoucnost větší a hlavně mě to opravdu baví.

_

But now to other news! Articles will be post three times a week. Wednesday and Friday will be a variety of articles (reports, diy, my favorite things, tutorials, ..) and Sunday will be my weekly summary. Around the holidays or special events will, of course, blogs often. For example, to the end of the year you can expect 3 Halloween articles , even on Christmas 12 articles and around New Year’s Eve again three. Learn more later.  

Another new achievement is the newly created window to get the newsletter. Just write your email and at the beginning of November you begin dating notifications of new articles, so you don’t miss any post. So, go ahead! Thank you.

The latest innovation is a new sectionEdit“ where I have already started writing what adjustments I made in articles or blog.. Sometimes I forget something important or just add something and I wouldn’t want to you miss it. I hope you will find useful as well as me.

 

Teď už ale k dalším novinkám! Články budu vydávat třikrát týdně. Ve středu a v pátek budou různorodé články (reporty,diy, mé oblíbené věci, tutorialy, ..) a v neděli bude můj týdenní souhrn. Okolo svátků nebo mimořádných událostí budou samozřejmě blogy častěji. Například do konce roku můžete čekat 3 Halloweenské články, o Vánocích dokonce 12 a kolem Silvestra opět 3. Více se dozvíte později.

Další vymožeností je nově vytvořené okýnko na odběry newsletteru. Stačí napsat svůj email a na začátku Listopadu vám začnou chodit upozornění na nové články, aby jste žádné nezmeškali. Takže do toho! Děkuji.

Poslední inovace je nová sekceÚpravy„, kde jsem již začala psát jaké úpravy jsem udělala ve článcích nebo blogu. Občas zapomenu na něco důležitého nebo něco jen přidám a nerada bych abyste to zmeškali. Snad se vám to bude zdát užitečné stejně jako mně.

_

At the end of this article, sorry it’s so long, I have for you a few photos from this week.

Na konec tohoto článek, pardon, že je tak dlouhý, mám pro vás pár fotek z tohoto týdne.

 

I attended this event on Twitter and Instagram  to support people with panic attacks.

Zúčastnila jsem se této akce na Instagramu a Twitteru na podporu lidí s panickými záchvaty.

dpb

I have a new computer at work. Finally, it’s not slow like a snail.

Mám v práci nový počítač. Konečně není pomalý jako šnek. 

IMAG1442

I will be so fat.. This is biggest pinwheel cake I have ever seen.

Já budu tak tlustá. Tohle je ten největší větrník, jaký jsem kdy viděla.

IMAG1443

This little Eiffel I got from my english school girl mate Mary.

Tuhle malou Eiffelovou věž jsem dostala od mé spolužačky Marušky z anglické školy.

IMAG1447

And this is my creative mess. I’m making some diy (for blog posts) all weekend.

A tohle je můj kreativní nepořádek. Dělám nějaké diy (pro blogové články) celý víkend.

IMG_3158

 

 Have a nice rest of the weekend. Hezký zbytek víkendu. 

 

Summary (Souhrn)

Sunday (Neděle): Week with Annie (Týden s Annie)

Wednesday and Saturday (středa a sobota): diverse posts (různorodé články)

Halloween: 3 Spooky days

Christmas (Vánoce): 12 days of Christmas

around New year (okolo Nového roku): 3 New year’s days

 

2 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..