DENÍK

Week with Annie 9. (Týden s Annie)

 Hi! Ahoj!

Why do people ruining Christmas? Thanks to them, Christmas is not popular. People pretend and have feel that the Christmas is only about gifts. Just today one family member urged me to say what I want for Christmas. And when I said „nothing“ or eventually some money so I could buy something what I really want later, so she said, „you won’t have anything under the tree.“ .. But I don’t mind! It makes me sad. Christmas is mostly a beautiful time when you know how to live in peace during it. Do not blame everything on Christmas, please.
_
Proč lidi ničí Vánoce? Díky nim, Vánoce nejsou oblíbené. Lidi se přetvařují a mají pocit, že jsou Vánoce jen o dárcích. Zrovna dneska mě jeden rodinný příslušník nutil, abych řekla, co chci k Vánocům. A když jsem řekla, že nic a že případně jen peníze, abych si mohla koupit později něco co opravdu chci, tak řekla: „To nebudeš mít nic pod stromečkem.“ .. Ale mně to nevadí! Je mi z toho smutno. Vánoce jsou většinou krásné období, když ho umíte prožít v klidu. Nesvádějte vše na Vánoce, prosím. 

Good night. Dobrou noc.

christmas_by_lriis-d5pq3ej

And now some news. A teď nějaké novinky.

facebook

This week I signed two petitions on the Internet. Not against our president, or Mrs. Jane who has red nails and we want to have them a green .. but against the more important things. On animal rescue and fishing restrictions. Although I still eat meat and animal products, but I still think it’s better to do something than nothing. One day I will stop, but in the meantime I will try in other areas. I do not support cosmetics tested on animals, do not support cutting down forests, do not support killing animals for more profit and not at all the animals, which nearly became extinct .. Please let’s get „like“ Geenpeace page on FB, follow and help them. It’s the beginning of saving our planet. If you want more information, then please contact my best friend Hikaru, who is a member and he knows a lot more than I do.
_

Tento týden jsem podepsala na internetu dvě petice. Ne proti našemu prezidentovi nebo ,že paní Jana má červené nehty a my chceme, aby měla zelené .. ale proti důležitějším věcem. Na záchranu zvířete a omezení rybolovu. Sice pořád jím maso a živočišné výrobky, ale pořád si myslím, že je lepší dělat něco než nic. Jednou přestanu, ale do té doby se budu snažit v jiných oblastech. Nepodporuji kosmetiku testovanou na zvířatech, nepodporuju kácení pralesů, nepodporuju zabíjení zvířat pro větší zisk a už vůbec ne zvířat, kteří skoro vyhynuli, apod… Prosím lajkněte stránky Greenpeace na FB, sledujte jejich aktivitu a pomozte jim. Je to začátek záchrany naší planety. Pokud chcete víc informací, tak se obraťte na mého nejlepšího kamaráda Hikaru, který je členem a ví toho o mnoho víc, než já.

Petitions (petice)LINK/ODKAZ LINK/ODKAZ

image

Christmas in London under these photos looks perfectly. I really hope that i will see them soon.
_
Vánoce v Londýně vypadají podle těchto fotografií dokonale. Opravdu doufám, že je brzy uvidím. 

LINK/ODKAZ

coldplay-ink

One of my favourite british band Coldplay published interactive video for the song Ink. It’s nicely done and interesting.
_
Jedna z mých nejoblíbenějších britských kapel Coldplay zveřejnili interaktivní videoklip k písni Ink. Je to hezky provedené a zajímavé. 

LINK/ODKAZ

Trailer for the new film about Peter Pan – „Pan„. It will be released in theaters in the summer, but it looks amazing!
_
Trailer na nový film o Petru Panovi – „Pan„. Bude v kinech až v létě, ale vypadá úžasně!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..