DENÍK

Week with Annie 8. (Týden s Annie)

Hello! Ahoj!

The last days, I have a lot to do. At work we preparing Christmas events, in English class I have flaws, I was after a long time at the school to look at teaching English at home we getting ready for Christmas, I need to finish writing many articles on the blog, I want to go to visit my best friend on the weekend, add information to a page about the series the Originals and Tom Felton, made some gifts, we must with mum start bake Christmas cookies, then I’ll decorate them .. Just totally insane asylum, but I’m glad. Today I don’t have much news or special events, so I apologize in advance, but hopefully you will still enjoy it.
_
Poslední dny toho mám opravdu hodně, co na práci. V práci  připravujeme vánoční akce, na hodině angličtiny mám nedostatky, byla jsem po dlouhé době v jazykové škole se podívat na výuku angličtiny, doma se připravujeme na Vánoce, na blogu potřebuji dopsat mnoho článků, o víkendu bych chtěla jet navštívit mého nejlepšího kamaráda, doplnit informace na stránku o seriálu The Originals a Tomovi Feltonovi, vyrábět dárky, musíme s mamkou začít péct vánoční cukroví, které pak budu zdobit.. úplný blázinec, ale jsem ráda. Dneska pro vás nemám moc novinek ani speciálních událostí, tak se předem omlouvám, ale snad se vám to bude přesto líbit.

 

merry_xmas_2-wallpaper-1920x1080

Have a nice first Advent Sunday. Mějte hezkou první adventní neděli.

 

Band Aid 30 – Do They Know It’s Christmas? (2014)

Again, created a Christmas charity song, this time for the people affected by Ebola. You can see many British musicians, but also some British YouTuber. They you managed it very well! If you can, donate.
_
Opět byla vytvořena vánoční charitativní písnička, tentokrát pro lidi zasažené ebolou. Můžete tam zahlídnout mnoho britských hudebníků, ale také pár britských youtuberů. Moc se jim to povedlo! Jestli můžete, přispějte.

As I wrote, this week we put the Christmas decorations. I have so far only a few pictures. Small Christmas tree in my room and lights. Big Christmas tree in the living room with a small Betlehem and a Christmas wreath + wreath on the door.
_
Jak jsem psala, tak jsme tento týden zdobili vánočními dekoracemi. Mám zatím jen pár fotek. Malý vánoční stromeček u mě v pokoji a světýlka. Velký vánoční stromeček v obýváku s malým betlémem a adventní věnec + věnec na vrata.
IMG_3781

10832110_1559017611010198_1226046391_n

IMG_3821

IMG_3816

IMAG1557

IMAG1554

Every year in the Czech Republic held (every Sunday during Advent) charity concert. Mom and I watch, it is our tradition. In the link you can see it.
_
Každý rok v Česku pořádají (každou adventní neděli) charitativní koncert. S mamkou se díváme, je to taková naše tradice. V odkazu se můžete podívat.

Advent wreath with one burning candle

LINK/ODKAZ

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..