DENÍK

Week with Annie 3. (Týden s Annie)

Hey, guys! Ahoj, lidi!

 

Another week has passed and I have for you an overview of what I did. This Friday will be Halloween, I look forward to it and I have prepared for you three bonus articles!  

Please Comment, Like and share.

_

Další týden je za námi a já mám pro vás přehled toho, co jsem dělala. Tento pátek bude Halloween na který se těším a mám pro vás připravené tři bonusové články!

Prosím komentujte, lajkujte a sdílejte. ♥

 

Have a nice week! Mějte se krásně!

10712716_10202876225817726_2631118795894975209_n

Each (mostly) Monday and Friday I go to work as a volunteer in the association „Lékořice“ and once for 14 days I’m going to help at the front desk of, Pediatric Surgery, where I have time to invent other things to blog or  for reading. This week I spent there almost two full days.

Každé (většinou) pondělí a pátek chodím pracovat jako dobrovolník do sdružení „Lékořice“ a jednou za 14 dní jdu pomáhat na recepci dětské chirurgie, kde mám čas vymýšlet další věci na blog nebo si číst. Tento týden jsem tam strávila skoro celé dva dny.

IMAG1455

IMAG1467

IMAG1469

 

_

This is my new wallpaper on mobile. Counting down the days until Christmas, it’s snowing and blinking Christmas tree . And mainly it consumes the battery..

Tohle je moje nová tapeta na mobilu. Odpočítává dny do Vánoc, sněží v ní a bliká tam stromeček. A hlavně to vybíjí baterku..

2014-10-20_19-16-11

_

On Tuesday, I made other autumn decorations, after Halloween and I will show you how to make them. Christmas tale and creation, I spent a great day.

V úterý jsem tvořila další podzimní dekorace a po Halloweenu vám ukážu jak je vyrobit. Vánoční pohádka a tvoření, strávila jsem skvělý den.

IMAG1475

_

I found that Yankee candles can be bought also in my country. I am absolutely thrilled! I ordered on Thursday the first four candles (wax on aroma lamps), I hope that they’ll bring them tomorrow, so then I write a review about candles because I was asked about it.

Zjistila jsem, že Yankee svíčky se dají koupit i u nás v ČR. Jsem naprosto nadšená! Objednala jsem si ve čtvrtek první 4 svíčky (vosky do aromalampy), přivezou je doufám zítra, takže pak vám o nich napíšu recenzi, protože jsem o ní byla požádána.

9230

Výstřižek

 

_

On Friday, we went shopping with my father and we found this special edition of Pickwick tea. It’s called „Delicious Spices“ and there are interesting combinations, absolutely perfect tea for autumn / winter. I recommend caramelized pear and smooth chai.

V pátek jsme byli s taťkou nakupovat a našli jsme tuhle speciální edici čajů Pickwick. Jmenuje se „Lahodné koření“ a jsou tam zajímavé kombinace, naprosto dokonalé čaje na podzim/zimu. Doporučuji karamelizovanou hrušku a smooth chai. 

10023_soutez-o-10-darkovych-baleni-kolekce-cajovych-delikates-pickwick_11608

 

_

My pumpkin! dýně!

IMAG1482

 

_

We were visited by my grandmother (on Saturday) and she imported chocolates. I cannot eat too much chocolate, but it is excellent.

Navštívila nás babička (v sobotu) a dovezla mi bonboniéru. Nemůžu moc jíst čokoládu, ale je výborná.

IMAG1480

 

_

One Direction have published a new video for the song „Steal My Girl“. I don’t know what to say. I haven’t listen this group to much, so I had not even heard this song before. But the clip is so weird until it is funny. The best in the whole video is Danny DeVito.

One Direction publikovali nový videoklip k písničce „Steal my girl“. Nevím, co říct. Už tuhle skupinu moc neposlouchám, takže jsem jí ani předtím neslyšela. Ale ten klip je tak divný, až je vtipný. Nejlepší v celém videu je Danny DeVito. 

Překlad/text

 

_

The latest news! A new web design. As I wrote, Halloween is comming, so I thought it would be nice to create the atmosphere and create a mysterious atmosphere. I hope you will enjoy this spooky week.

Poslední novinka! Nový design webu. Jak už jsem psala, blíží se Halloween, tak jsem si říkala, že by bylo hezké navodit atmosféru a vytvořit tajemné prostředí. Doufám, že se vám bude tento strašidelný týden líbit.

Výstřižek

2 komentáře

  • Hikaru

    „ukážu vám, jak se dělá halloweenská výzdoba, až halloween skončí“ 😀 ♥ O těch svíčkách jsem nikdy neslyšel, jdu si to vygooglit.

    • Annie

      Teď si mě vyděsil! Ukážu je až po Halloweenu, protože na ten mám speciální dekorace, které ukážu zítra. 😀 Ty podzimní můžou být i dál, pořád je podzim ještě měsíc a půl! 😀

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..