DENÍK

Week with Annie 22. (Týden s Annie)

Hi! Zdravím!

This week has been quite modest. And I’m also getting used to the hustle and bustle. I even took a job to home, but I don’t mind. I did some progress in reading all of my books which I started read (that is my profile on Goodreads). I enrolled in a membership book club, I got a big book of crosswords and vocabulary, so the fun I have cared  and soon I ‚m going to buy more books. The list of „those books I want“ is really long ..

A word of advice. Don’t write on the internet dating. Seriously you usually get back to very strange people. And especially don’t write on the dating sites, then you not really want to go on any date with a stranger. You’ll avoid embarrassing moments. On the other hand, on the internet it can be quite easily ignore people.

I’m preparing several projects that include testing cosmetics (not tested on animals), vegan products and reviews of movies and books. According to writing my own book and also English tutoring. Actually, I have in my head a lot of great ideas, now I only need to gain strength to realize everything. Is it a topic about which you would like me to write? I’ll be glad when you write it in the comments.

Incidentally, here is my next article for ECO challenge. Soon there will be more, I’m just thinking of the topic. Join us, there’s still time!

And now only news and song of the week.
_
Tento týden byl vcelku nenáročný. A také si na ten shon zvykám. Dokonce jsem si zase brala práci domů, ale nevadí mi to. Trochu jsem pokročila ve čtení všech mých rozečtených knih (tedy je můj profil na Goodreads). Přihlásila jsem se do členství v Knižním klubu, dostala velkou knihu křížovek a slovník, takže o zábavu mám postaráno a brzy si nakoupím další knihy. Ten seznam „tyhle knihy chci“ je totiž opravdu dlouhý..

Dám vám radu. Nepište na internetové seznamky. Vážně se vám většinou ozvou jen dost podivní lidé. A hlavně nepište na seznamku, když vlastně ani na žádné rande s cizincem jít nechcete. Vyhnete se trapným momentům. Na druhou stranu, na internetu se dají lidé dost snadno ignorovat.

Chystám několik projektů, které zahrnují testování kosmetiky netestované na zvířatech, veganských produktů a recenzí filmů a knih. Dle také svou knihu a anglické doučování. Vlastně toho mám v hlavě opravdu hodně, teď jen nabrat sílu všechno to realizovat. Je nějaké téma, o kterém byste chtěli abych napsala? Budu ráda, když mi to napíšete do komentářů.

Abych nezapomněla, tak tady je další můj článek pro EKO výzvu. Brzy bude další, jen vymýšlím téma. Přidejte se k nám, pořád je čas!

A dále už jen novinky a písnička týdne.

 Have a nice evening. Mějte hezký večer.

week týden annie red hair zrzavé vlasy hudba knihy music book

Monsters have problems, too! (I monstra mají problémy!)

Amazing and funny pictures.
Úžasné a vtipné obrázky.

LINK/ODKAZ – s českými titulkami 

funny-fear-problems-monster-issues-teo-zirinis-17

Emotional surprise (Emotivní překvapení)

Several people from the neighborhood of deaf Muharrem learnt the sign language, to sweeten his day. I didn’t cry at all ..
Několik lidí z okolí neslyšicího Muharrema se naučí znakovou řeč, aby mi zpříjemnili den. Vůbec jsem nebrečela .. 

Inside Out (V hlavě)

Yes, another new cartoon movie from Disney. I’m looking forward to it.
Ano, další nový kreslený film od Disney. Těším se na něj.

Stay With Me (Zůstaň se se mnou)

Dance video of the famous song by Sam Smith (cover version by Boyce Avenue). It’s very nice.
Taneční video na známou písničku od Sama Smitha (cover verze od Boyce Avenue). Je to vážně pěkné.

Lights show (Světelná šou)

Interesting show for Childhood Cancer Day in Prague, Czech Republic.
Zajímavé představení na podporu Dne boje proti rakovině dětí v Praze, Česká republika.

 

Song of the week (Písnička týdne)

The Chevin – Beautiful World

4 komentáře

  • Alga

    Nevím, jestli jsem to správně pochopila, ale ty budeš psát knihu? 🙂 Ta seznamka zní zajímavě 😀 Mohla bys dát nějaké tipy na učení AJ, pokud máš nějaké tajné fígle 🙂

    • Annie

      Budu psát knihu, ale zatím je to všechno jedno velké tajemno! xD Určitě chystám i článek s tipy na učení angličtiny. .) Vidím to tak někdy kolem května. .)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..