DENÍK

Week with Annie 15. (Týden s Annie)

 Good evening! Hezký večer!

This week was fine. Finally, we have had with my best friend more time for ourselves, I did a couple of forgotten tasks, I sorted almost all the folders on my computer, I created a table of English phrasal verbs, I made a collage of photos for my cousin for her birthday and many more. The greatest joy I have from that I still following my New Year’s resolutions all the time. And what about you, do you be successful at your goals for this year? More about my week you will see in the next section of this article.
_
Tento týden byl fajn. Konečně jsme na sebe měli s mým nejlepším kamarádem víc času, udělala jsem pár zapomenutých úkolů, přebrala si skoro všechny složky v počítači, udělala si na angličtinu tabulku frázových sloves, sestřence vyrobila koláž z fotek k jejím narozeninám a mnoho dalšího. Největší radost mám z toho, že pořád následuji mé novoroční předsevzetí. A co vy, daří se vám splnit si vaše cíle pro tento rok? Víc o mém týdnu se dozvíte v další části článku. 

Yes, I’m the little girl with the silly expression. Ano, jsem ta malá holčička s hloupým výrazem.

cdx

Dan and Phil’s voice dubbed the two guys in the animated movie „Big Hero 6„! Unfortunately, only the UK version.

Dan a Phil nadabovali hlas dvou chlapů v animovaném filmu „Big Hero 6„! Bohužel pouze v britské verzi.

B6lk14zCMAEFmop

image008.jpg@01D02FE6.951AA7C0

10932146_830504570339501_1076506441_n

Series Glee remains only a few episodes and I’m totally impressed with this song from the second episode of the last series.

Seriálu Glee zbývá pouze pár epizod a já jsem naprosto uchvácena touto písničkou z  druhého dílu poslední série.

In The Sims 4, I created myself and my best friend Medard. Virtual life is good!

V The Sims 4 jsem vytvořila sebe a svého nejlepšího kamaráda Medarda. Virtuální život je fajn!

13. 1. 2015_21-32-2

With that same friend, I started playing the game Alan Wake. It’s scary, but really good.We recommend it!

S tím samým kamarádem, jsem začala hrát hru Alan Wake. Je strašidelná, ale opravdu dobrá. Doporučujeme ji!

Alan-wake-5

This weekend I was again plunged into the topic shooting at schools. If you also interested in this topic, I recommend these documenary movies and the official site of the massacre at Columbia High School. Really interesting reading and informations.

O víkendu jsem se opět ponořila do tématu střílení na školách. Pokud vás toto téma také zajímá, tak doporučuji tyto dokumenty a oficiální stránku masakru na střední škole Columbie. Opravdu zajímavé čtení a informace.

English version/anglická verze


Bloomsbury UK and Scholastic in the U.S. have released new images (by Jim Kay ) from the first fully illustrated edition of Harry Potter and the Philoshoper’s Stone, which will be hit shelves on October 6. Some of them are terrible ..

Nakladatelství Bloomsbury (UK) a Scholastic (USA) zveřejnilo nové obrázky (od Jima Kaye) z  první plně ilustrované edice Harryho Pottera a Kamene Mudrců, který bude na pultech 6. října. Některé z nich jsou strašné..

LINK/ODKAZ

New Harry Potter

Universal pictures released trailer of movieUnfriended“ (original name Cybernatural), which will be in cinemas in April 17, 2015.

Universal pictures vydal trailer k filmuUnfriended“ (původní název „Cybernatural“), který bude v kinech  17. dubna 2015.

Premiered song „Take You Home “ by Ed Sheeran in the series „Cougar town“ this week.

Premiéra písničky „Take You Home“ od Eda Sheerana v seriálu „Město žen“ tento týden.

LINK/ODKAZ

 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..