DENÍK

Week with Annie 11. (Týden s Annie)

Hi, guys! Ahoj, lidi!

Today is the first day of winter! But if you look outside, it looks like there is early spring or autumn. I want snow for Christmas! This weekend we had two Christmas parties – at work and at the English lesson. We also got a visit at home all the time. Tomorrow I’m finally going to buy Christmas presents and go for coffee with friends. I was really looking forward to it. And most importantly, only three days to Christmas Eve! Today I’m going to just relax and watch some a Christmas movie. I suggest you to do the same.
_
Dnes je první zimní den! Ale když se podíváte ven, vypadá to tam jako na začátku jara nebo podzimu. Já chci sníh na Vánoce! Tento víkend jsme měli dva vánoční večírky – v práci a na anglické hodině. Taky máme doma pořád návštěvy. Zítra jdu konečně nakupovat vánoční dárky a jdu na kafe s kamarádkami. Už se na to moc těším. A hlavně, za tři dny je Štědrý den! Dneska už hodlám jen odpočívat a dívat se na nějaký vánoční film. Doporučuji vám, udělat to samé.

Good night! Dobrou noc!

Week with Annie týden s Annie

Gifts from Christmas parties this year.
_
Dárečky z letošních vánočních večírků.
IMG_3922

The best videos of 2014 from youtube. Some shots are crazy!
_
Nejlepší videa roku 2014 z youtube. Některé záběry jsou šílené!

This is interesting from last year. Actors from the London theaters on December sang every day a song. Is there for example Carrie Fletcher, David Tennant and Rupert Grint!
_
Tohle je zajímavost z minulého roku. Herci z londýnského divadla nazpívali každý na prosincový den nějakou písničku. Je tam třeba Carrie Fletcher, David Tennant a Rupert Grint!

On the Pottermore until December 24 will be published every day some news or story.
_
Na stránce Pottermore až do 24. prosince bude každý den zveřejněna nějaká novinka nebo příběh.

nbv

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..