DENÍK

Week with Annie 16. (Týden s Annie)

Hi! Ahoj!

gamer girl week alan wake annie game pc

Today’s article isn’t about news in the world, so I don’t have some interesting pictures, videos or knowledge for you. This time, the article is more like a diary this week. And right at the beginning news about the website: the new permanent desing and post tags. Well not for each article yet, because my friend Hikaru recently showed me a few tricks to improve the quality of my website. This also applies to the new design, which is still in the course of improvement. So give me the time and if you come across any mistakes, please write me. I hope you like the new look.

This week I was at work only one day, because we are moving into a new office. I also had the last English lesson. Now we have a month break and then a new semester will begin. Meanwhile I practice my English at home alone. With Hikaru we often played the game Alan Wake. It’s actually a game for one, but we also can make of it a game for two. It’s really great game and I’m sorry that we will finish it soon. Fortunately, is the second part. What game are you playing now?

Next week I’m expecting prom of my little brother and I give you the hint to the next article with it.

Well, I will put you some new song here. Miss, named Daniela Andrade, who sings beautifully. You may already know her, because she uploads videos on youtube for 6 years, but I just came across her covers a few days ago thanks to Spotify. If you have a moment, I suggest you listen to it. I would like to do these „songs of the week“ habit and put them here really every week. We’ll see how long I will enjoy it, until I’ll find something new.
_
Dnešní článek nebude o novinkách ve světě, takže pro vás nemám zajímavé obrázky, videa nebo poznatky. Tentokrát je tento týden článek více jako deníček. A hned na začátek novinky o webu: má nový stálý desing a štítky u každého článku. Teda ještě nejsou u každého článku, protože můj kamarád Hikaru mi teprve nedávno ukázal pár triků, jak zlepšít kvalitu mé webové stránky. To se týká i nového designu, který je ještě v průběhu zlepšování. Tak mi dejte čas a kdybyste narazili na nějakou chybu, tak mi to prosím napište. Doufám, že se vám nový vzhled líbí.

Tento týden jsem byla v práci jen jeden den, protože se stěhujeme do nové kanceláře. Také jsem měla poslední hodinu angličtiny. Máme teď měsíc pauzu a potom začne nové pololetí. Mezití si angličtinu procvičuji sama doma. S Hikaru jsme často hráli hru Alan Wake. Je to vlastně hra pro jednoho, ale i z té si dokážeme udělat hru pro dva. Je vážně skvělá a je mi líto, že jí za chvíli dokončíme. Naštěstí je druhý díl. Jakou hru teď hrajete vy?

Příští týden mě čeká maturitní ples mého malého brášky a tím vám dávám nápovědu na další článek

No dobře, jednu písničku vám sem dám. Slečnu, jménem Daniela Andrade, která nádherně zpívá. Možná už jí znáte, protože nahrává na youtube videa už 6 let, ale já na ní narazila teprve před pár dny díky Spotify. Pokud máte chvilku čas, tak vám doporučuji si jí poslechnout. Ráda bych udělala z těchto „písní týdne“ zvyk a dávala je sem opravdu každý týden. Uvidíme jak dlouho mě to bude bavit, než přijdu na něco nového.

Good night and see you soon! Dobrou noc a brzy nashle!

Song of the week/píseň týdne:

Daniela Andrade – Creep

Jeden komentář

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..