Akce

Výstava V zajetí Londýna – recenze

Ahoj!

*

Když jsem slyšela, že kousek od nás probíhá londýnská výstava, tak jsem musela hned vyrazit a podívat se, jak se s tím poradili.

A jak to dopadlo? To se dozvíte, když budete číst dále. Výstava se koná v Arkádách Pankrác v Praze až do 29. 3. 2017 a je zdarma. Můžete zde soutěžit o menší i vetší ceny a fotit se s čímkoliv chcete. Pokud půjdete kolem, tak určitě zajděte!

Viděli jste tuto výstavu nebo se na ní chystáte? Napište mi to do komentářů a přidejte odkaz na váš blog.

*

Hezký večer!

výstava

*

Výstava „V zajetí Londýna“

Základní údaje
Kde: Arkády Pankrác Praha
Kdy: 9.-29. 3. 2017
Čas: 07.00-22.30

Vstupné
zdarma

Doprava na tuto výstavu je velmi snadná, protože se koná v nákupním centu Pankrác, takže se sem dostanete metrem, autobusem i autem úplně v pohodě (parkování 3 hodiny zdarma). Výstava se koná v každém patře (kromě parkovišť) většinou uprostřed patra mezi obchody na volném plácku. Vše je samozřejmě bezbariérové. Jde bohužel spíš o takové londýnské naladění, protože pod pojmem jsem si představila něco více naučného a zajímavého.

Pokud se chcete zúčastnit soutěže (zatočit si kolem štěstí) o méně i více hodnotné ceny, tak je potřeba si v jakémkoliv obchodě koupit něco v minimální hodnotě 300,- a pak s účtenkou si jít zatočit. Já vyhrála postup do hlavního kola o velké ceny (zájezd do Londýna, letenky do Londýna,..) a taťka podložku pod myš.  Před centrem stojí londýnský autobus, takže si tu můžete udělat fotku a pak předstírat, že jste v Londýně. Když jsme byli v Arkádách my, tak se zde konala autogramiáda nějaké tenistky (netuším, kdo to byl, jsem sportovní negramota).

Celá výstava byla zdarma, což jediné mě uklidnilo, protože bych za to nedala asi ani korunu. Pokud jste byli v Londýně, tak můžete zapojit svojí představivost a vzpomenout si, jak vše vypadá doopravdy a pojmout to, jako vzpomínající chvilku. Tak jsem to měla já a byla tak spokojená. A kdo ví, třeba ještě vyhraju!

Omlouvám, se za horší kvalitu fotek, ale fotila jsem jen mobilem.

2 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..