Jídlo/Pití

Vegan roasted vegetables

 Hi! Ahojky!

*

Unfortunately I don’t have much time so I have for you today only other vegan recipe. Ideal as a side dish or single dish. It is very easy to prepare and before it will be rosted, you can look at my other articles in food section. Even healthy food can be good!

If you have questions, let me know in the comments. If you’ll use my recipe, show me your photos on Facebook or Instagram!

_

Bohužel nestíhám a tak pro vás mám dnes pouze další veganský recept. Hodí se jako příloha nebo samostatné jídlo. Je velmi snadný na přípravu a než se vám upeče, tak se můžete podívat třeba na jiné mé články v rubrice jídlo. I zdravé jídlo může být dobré!

Pokud máte otázky, tak mi dejte vědět v komentářích. Pokud použijete můj recept, tak mi ukažte fotky třeba na Facebooku nebo na Instagramu!

*

Bon appetite! Dobrou chuť!

vegan

*

Vegan roasted vegetables
(Veganská pečená zelenina)


*

Ingredients (ingredience)

4 potatoes
200g Hokkaido pumpkin
small onion
small red onion
2 tbsp oil
1 handful of dried leek tops
2 garlic cloves
1 tsp herbes de Provence
pinch of salt
pinch of black pepper

_

4 brambory
200g dýně Hokkaido
menší cibule
menší červená cibule
2 lžíce oleje
1 hrstka sušené pórkové natě
2 stroužky česneku

1 lžička provensálského koření
špetka soli
špetka černého pepře

Preparation method (příprava)

Put choped and washed vegetables into a large bowl, drizzle with oil, sprinkle with spices and mix well. We spread it on a baking paper on a baking sheet and place in preheated oven. Bake at 150-170 degrees about 45 minutes. Try it with a fork until everything is soft. We can serve it with vegan cheese.

_

Do velké mísy nakrájíme omytou zeleninu, pokapeme olejem, posypeme kořením a dobře promícháme. Rozložíme na pečící papír na plechu a vložíme do vyhřáté trouby. Pečeme na 150-170 stupňů cca 45 minut. Zkoušíme vidličkou, až je vše měkké. Můžeme to servírovat s veganským sýrem.

vegan

 

3 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..