Hry

Vánoce v The Sims 4 – aktualizace

Vítejte u čtvrtého dne  „12 vánočních dní“!

*

Už několik let dostávám k Vánocům nové datadisky Simíků a tak je beru jako sváteční záležitost a těším se až strávím o svátcích i pár hodin hraním (i když nedostanu nové a i přesto, že je hraju i přes rok). Teď k tomu o čem je dnešní článek. Společnost Maxis si i letos pro nás připravila vánoční dárek a aktualizovala již vydaný sváteční balíček „Šťastné a veselé“ z roku 2014, který byl též zdarma. Bohužel nepřidali moc předmětů ani aktivit, ale lepší než nic. Pořád doufám, že se brzy dočkáme datadisku Ročního období, kde budou svátky zahrnuty, jako v The Sims 3. Jak se ale říká, „Darovanému koni na zuby nekoukej.“ a tak i já jsem ráda, že si na nás vzpomněli. Přidali toho po málu, ale zato velmi roztomilé kousky.

Mé články o Vánocích v The Sims 4 a The Sims 3 jsou vám k dispozici po kliknutí na odkaz. Stažení nové aktualizace The Sims 4 najdete zde.

Hrajete The Sims a líbí se vám letošní vánoční aktualizace? Napište mi to do komentářů a klidně přidejte i odkaz na vaše vánoční články.

*

Přeji hezkou zábavu!

the sims

*


Asi nejhlavnější změnou je, že se zde objevili interaktivní dárečky, které si Simíci mohou otevřít a uvnitř něco najít. Většinou je to nějaké sladkost, ale můžou zde najít i hračky, sběratelské předměty a nebo budou mít smůlu a nenajdou nic. Dárečky nejsou běžné, ale ty z UK za které zatáhnete a oni vybuchnou (Christmas cracker).

*

Další novinkou jsou nové dekorativní předměty. Máme ozdobený krb, malé stromeček, ozdobený jídelní stůl, adventní svícen, vločky na zeď či sklo a louskáčka. Také přidali další dvě barvy u ostatních dekorací, nyní máme na výběr červené, modré a zelené.

*
A nakonec tu jsou i nové barvy u venkovních svítících dekorací.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..