Kosmetika/Oblečení

Trend it up – Ultra smokey eye shadow pen (recenze)

Zdravím!

*

Již dlouho vlastním kartičku do drogerie DM, protože tam chodím nakupovat pravidelně. Samozřejmě mi od nich chodí často reklamní e-maily s nabídkou nových produktů. Jednou za čas pošlou nabídku na to stát se DM skautem. Nabídnou zdarma nějaký nový produkt, vy ho vyzkoušíte a napíšete na něj recenzi. Stačí jen vyplnit formulář a čekat, jestli vás vyberou. A mně se to konečně podařilo! Na recenzi se tentokrát posílaly oční stíny nové značky Trend it up s názvem – Ultra smokey eye shadow pen (extra kouřová tužka očních stínů). Tužka dorazila asi za týden a úplně v pořádku.

Poslali mi odstín číslo 050 – fialový. Nejsem popravdě velkým fanouškem fialové barvy, ale základ stínu je černá a fialové jsou pouze třpytky, takže mi to tolik nevadí. Na internetu jsem zjistila, že jsou ještě další 4 stíny – černá, modrá, béžová a hnědá. Myslím, že pro tu béžovou si zajdu do obchodu!

Teď k samotné recenzi. Stíny skvěle barví, nanáší se lehce, vydrží na očích celý den a na víčku jsou příjemné. Zblízka má barva nádech galaxie. Cena, která se pohybuje kolem Kč 100,– je velkou výhodou. Největším plusem je pro mě to, že značka Trend it up není testovaná na zvířatech a její produkty jsou veganské. Mám ale také několik negativních připomínek. Se stíny se hůře manipuluje a nedokáži si představit, že bych s nimi dělala kouřové líčení a po celém dni nošení se trochu nahrne do záhybu víčka pokud jste pod ně nedali podkladovou bázi. Trochu si můžete pomoci aplikátorem na druhé straně, kterým nedostatky upravíte.

Pokud jste odvážní, tak se dají stíny použít i jako rtěnka. Stačí na rty nanést stín a pak trochu bezbarvého lesku na rty. Nezkoušela jsem s tím jíst, ale vodě odolá. Závěrem bych to shrnula tak, že stojí za to si stíny vyzkoušet. Doporučila bych ale vyzkoušet nejdřív béžový odstín, abyste zjistili, jestli vám tyto stíny vyhovují. Béžový odstín totiž víc spotřebujete na denní líčení než ty tmavší odstíny. Jak jsem psala, já si pro béžové určitě do DM drogerie zajdu!

Další fotografie produktu najdete dole.

Zkoušeli jste již kosmetiku Trend it up? Napište mi to do komentářů a přidejte odkaz na blog.

Nezapomeňte mě sledovat na mém Facebooku a Instagramu.

*

„Krása je znak relativní. Je v oku toho, kdo ji vnímá.“ -André Maurois

Trend it up

*

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..