Filmy/TV

Top 5 filmových scén – Harry Potter 2

Ahoj!

*

Je načase opět napsat nějaký článek o HP, protože jsem velký fanoušek a ráda o něm píšu. Mých top 5 filmových scén z filmu „Harry Poter a Kámen mudrců“ najdete zde. Tentokrát se podíváme na mé oblíbené scény z druhého dílu „Harry Potter a tajemná komnata„. Není to sice můj oblíbený díl, ale najde se zde mnoho momentů, které mám na celém filmu ráda. Přemýšlela jsem, že bych časem k sérii oblíbených scén přidala i ty, co nemám ráda, co myslíte? Mohlo by být zajímavé se na filmy podívat víc kritickým okem a to nejen na filmy o HP. Nyní už nebudu zdržovat a vrhneme se na ty pozitivní.

Nezapomeňte mě sledovat na mém FacebookuTwitteru a Instagramu.

Jaké jsou vaše oblíbené momenty? Dejte vědět v komentářích a přidejte odkaz na váš blog.

*

„O tom, jací opravdu jsme, nesvědčí naše schopnosti, ale naše volby.“
-Albus Brumbál

Harry Potter

*

Harry Potter a tajemná komnata

1. Už můžu panikařit?

„Proč se musíme držet pavouků? Proč ne třeba motýlů!?“ Celá ta scéna, kde Harry a Ron jdou do Zapovězeného lesa, aby zjistili víc o Hagridovi a Tajemné komnatě jem prostě geniální. Taky nejsem fanoušek pavouků, ale Ron je tu vtipný. Když jsem viděla ve studiích HP v Londýně jednu z postav Aragoga, tak jsem se necítila nejlépe.

2. Máš strach? Jen ve snu!

Dracův namyšlený hlas a úšklebky jsou mojí slabostí. Boj těchto dvou nepřátel má v sobě náboj, napětí a vlastně i trochu humoru. Jen nechápu, proč si všichni mysleli, že Harry chce nakonci hada poštvat na spolužáka, když je jasně vidět, že ho uklidnil.

3. Trénuješ balet, Pottere?

Mám ráda famfrpál a toto je jeden z nejlepších zápasů z celé série. Opět je tu zmijozelský chytač Draco, co dodá hře na zajímavosti a taky Dobby, který očaruje potlouk, aby zranil Harryho. Trochu nešťastná záchrana Harryho, Dobby.

4. Příčnalice

Tahle scéna mě vždycky rozesměje. Všichni jsou schopni vyslovit „Příčná ulice“ úplně normálně a zřetelně.. a pak přijde Harry, který zapomene jak se vlastně vůbec mluví. Ten kluk je blázen.

5. A jak letělo?

Ron a dvojčata přivezou Harryho od mudlů, jejich matka je seřve a otec se zeptá, jak letělo. Pan Weasley je prostě úžasný prototyp táty. Nejlepší byla pak jeho věta, kdy se ptá Harryho, co přesně má za funkci gumová kachnička. Nejvíc!

2 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..