Ze života

Oslava mých 29. narozenin a dárky

Ahoj!

*

Přemýšlela jsem nad tím, co tento rok dělat na narozeniny. Buď jít do veganské restaurace, zůstat doma a nebo jen grilovat k mamce. Protože bylo hezky, tak se mi zdála jako nejlepší možnost vyjet do přírody. Nakoupili jsme různé dobroty na grilování, přivezli dort a posezení mohlo začít. Byla to jen komorná oslava. Pouze já, taťka, mamka, bráška, kamarádka z dětství Adélka a její dvojčata. Oslava mých 29. narozenin a dárky, které jsem dostala se mi moc líbily.

Další dárečky jsem pak dostala od kolegů ze dvou prací a určitě ještě dostanu nějaké dárky od nejlepšího kamaráda, zbytku rodiny a uvidím od koho dalšího. Určitě jsem pak i tyto dárky přidám. To víte, ráda se vytahuju. A to ještě nevíte, jaké dokonalá oslava mě čeká za rok!

Jaká byla vaše nejlepší oslava narozenin? Budu moc ráda, když napíšete komentář a začnete mě sledovat na mém FacebookuInstagramu a Twitteru.

*

Oslava mých 29. narozenin a dárky

Oslava mých 29. narozenin a dárky

Oslava

Tady je pár fotek z oslavy na zahradě u mamky. Grilovali jsme, povídali si a nechali se bavit dvojčaty, kteří tam neustále běhali a vymýšleli blbiny.

Dárky

Od kolegů z 2. práce jsem dostala poukaz do obchodního centra a já si za něj koupila pár kousků letního oblečení v H&M. Vybrala jsem si tričko, šaty, kraťasy a kraťáskový overal.

Adélka mi dala balíček s kosmetikou a čelenku. Mamka mi ještě k tomu přidala dva laky na nehty a už měsíc před narozeninami jsem od ní dostala nový polštář na spaní. Od brášky jsem dostala parfém a svíčku. Kolegové z 2. práce mi ještě dali další čajové vonné svíčky.

Taťka mi dal jako vždy můj nejlepší dárek – nový datadisk The Sims 4. Ještě dostanu další, ale ten vyjde až na konci června. Kolegyně z 1. práce mi koupily úžasnou knížku s vtipnými komixy. Diář a propisku mám opět od lidí z 2. práce.

Od mamky jsem dostala balíček s ovocem a oříšky. Kamarádka Adélka mi pak věnovala domácí bezový sirup a marmeládu, kterou sama dělala. Jo a taťka mi ještě koupil veganský krtkův dort (bohužel se snědl dřív než jsem ho stačila vyfotit). Nemám vyfocené víno od děvčat z 2. práce a čokoládu.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..