O mně,  Ze života

Oslava mých 28. narozenin

Ahojky!

*

Rok se s rokem sešel a já jsem zase o něco starší. Naštěstí vypadám pořád mladě a krásně! Vždycky mám po narozeninách několik měsíců problém s tím, že si nepamatuji kolik je mi vlastně let. Nejdřív jsem myslela, že na mé narozeniny půjdeme jen na oběd do restaurace v rodiném kruhu. Nakonec jsme se ale rozhodli, že oslavu uděláme u mámy, protože budu moc udělat víc veganského jídla pro sebe a budeme tam mít víc soukromí.

Přijeli jsme s taťkou k mamce kolem poledne, brácha a jeho dva kamarádi už tam byli a odpoledne přijela bráchovo slečna. Večer se dokonce stavila „teta“, která tam má chatu a s ní i jejími dětmi se známe už asi 23 let. Hlavním programem dne bylo samozřejmě slavení mých narozenin a grilování. Celý den jsme dělali hlavně dvě věci: povídali si a jedli. Což mi velmi vyhovovalo, protože přesně to jsem ten den chtěla dělat. Byla to super oslava! Ještě mě čeká malá oslavička, až přijede můj nejlepší kamarád, ale myslím, že to bude probíhat hodně podobně. Pohoda a klídeček.

Je šílené, jak ten čas letí, ale pořád je důležité, že s tím číslem nestárne i má duše. Zkuste si i vy udržet mladého ducha a nenechte dospělost vás úplně pohltit.

Nezapomeňte mě sledovat na mém Facebooku a Instagramu.

Jaké byly vaše nejlepší narozeniny? Dejte vědět v komentářích a přidejte odkaz na váš blog.

*

„Umění není stárnout, umění je to snášet. “ -Goethe
oslava

Jsem jediná veganka v rodině a jako jediná tomu rozumím, proto jsem si většinu jídla na oslavu připravila sama. Chtěla jsem totiž všem ukázat, že nejím jen mrkev. S neveganským jídlem mi pomáhal taťka (chlebíčky, maso na gril). Na fotce ještě chybí veganské i neveganské klobásky na gril, které jsme koupili a nějaké chipsy a oříšky. Mamka pak k obědu dělala kuře s bramborem, ale to jsem já samozřejmě nejedla. Já jsem si počkalaa udělala jsem dobře, protože toho dalšího jídla bylo hodně. Brzy vám dám recept na moji česnekovou pomazánku, rybízový koláč a cheesecake, který mi sice neztuhnul, ale už vím, kde byla chyba a na chuť byl výborný.

oslava

I když pro mě nejsou narozeniny jen o dárcích, tak z nich samozřejmě mám radost. A co, že jsem to dostala? Taťka mi dal novou sadu datadisků The Sims 4 a DVD fantastická zvířata a kde je najít. Mamka mi zatím koupila kytičku v květináči a přispěje mi na tetování (půjdu na něj po prázdninách). Brácha s jeho slečnou mi dali nástěnku na fotky, dvě fotky od fotografa (londýnské metro a nápis It’s my life), úžasný diář, kouzelnickou vílí hůlku, plyšového hada a ubrousky s obrázkem dortu. „Teta“ mi přinesla kosmetiku a naušnice. Ještě před narozeninami jsem dostala tričko od sestřenky a ručníky od babičky. Od nejlepšího kamaráda jsem dostala HP hrníček a power banku. A od kamarádky Marušky Yankee candle svíčku z USA, přání a náramek. Určitě mě ještě nějaké dárky čekají, protože jsem se neviděla se všemi. Potom vám tedy přidám fotky (a vyfotím vám ty trička).

A tady je pár fotek z celé oslavy. Vybrala jsem ty, které jsou hezké a lidi na nich vypadají normálně. Mám ve složce totiž pěkné ksichtíky. Jinak pro pořádek, tak brácha má bílé tričko, jeho slečna je jasná, mamka šije, taťka sedí vedle ní, dva kluci jsou bráchovi kamarádi a pár ana poslední fotce je „teta“ a její přítel. Já jsem ten puk s vyvalenýma očima.

Jeden komentář

  • Daysy

    Jé, tak to opožděne všechno nejlepší. Moc ti to na fotkách sluší, je vidět, že sis to krásně užívala! :)) Úplně ty fotky navozuj to, že bych tam hned chtěla být s váma. 😀 Jinak grilovačky na oslavách jsou nejlepší, taky mám narozeniny v létě, i když až na konci srpna. Ale taky vždycky grilujeme a jíme venku a je to prostě veselejší, než oslava v domě. 🙂

    blog Days of Daysy

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..