O blogu,  O mně

My life update I.

Hi! Ahoj!

I know I haven’t written a lot of articles this fall, but everything has reasons. I have for you My life update. At the end of the summer holidays, I accepted an offer to work in the nonprofit organization where I worked as a volunteer, then as an assistant and now as a PR manager. I am still a volunteer and an assistant, so some tasks don’t falling off me. After the summer break an English course where I teach hospital staff has started again and an English course, where I come to study myself too. Until the end of the year I have a lot of visits at doctors‘, offices, similar errands and I have to attend several business events and meetings. Then I have to prepare the program for the pre-Christmas trip to London with my dad, I do my a secret project, smaller projects (FB page about Tom Felton, web page about series The Originals, Hogwarts.cz, ..), preparation of articles on this blog and finally the common tasks such as cleaning, sleep, life a personal issues. It is really a lot, but I’m getting used to the rush and I have a system, how to handle everything. I really feel more effective and it is the best way to think about other things.

I miss blogging and want to spend more time with it again because I would like to have more success with a blog. I enjoy think the articles up, write them, take pictures and even shoot something. Until the end of November, you can expect an article about the English FCE I recently passed, a pilot article about The Sims 4 PC series and an article about my autumn favourites 2015. The last thing I’m going to tell you today is that in December I’m going to do a couple of Christmas themed articles. Reviews of books, reviews of candles, a report story from Christmas trip to London, a DIY project .. and maybe will be even a christmas contest.

Give a like button to my FB page to find out when I’ll release another article. I promise I’ll improve myself, because I’m really looking forward to Christmas (as always)! But meanwhile, let’s enjoy the rest of the autumn.
_
Vím, že jsem nenapsala letošní podzim moc článků, ale všechno má své důvody. Takže mám pro vám aktualizaci mého života. Na konci prázdnin jsem přijala nabídku na práci v neziskové organizaci, kde jsem pracovala jako dobrovolnice, pak jako asistentka a nyní jako PR manažerka. Pořád jsem dobrovolnicí i asistentkou, takže některé úkoly mi neodpadly. Po prázdninách opět začal kurz angličtiny, kde učím zaměstnance nemocnice a dále kurz angličtiny, kam se docházím učit já. Do konce roku mám plno návštěv doktorů, úřadů, podobného zařizování a musím se zúčastnit několika pracovních akcí a schůzek. Do toho připravuji program na předvánoční výlet do Londýna s mým taťkou, svůj tajný projekt, menší projekty (FB stránka Toma Feltona, web stránka seriálu The Originals, Hogwarts.cz,..), příprava článků na tento blog a nakonec ty běžné úkony jako je úklid, spánek, život a osobní záležitosti. Je toho opravdu hodně, ale už si na ten shon začínám zvykat a mám systém, jak to všechno zvládnout. Vážně se cítím mnohem efektivnější a je to nejlepší způsob, jak nemyslet na jiné věci. 

Blogování mi chybí a chci se tomu opět více věnovat, protože bych ráda měla s blogem větší úspěch. Baví mě články vymýšlet, psát, fotit a třeba i něco natáčet. Do konce listopadu můžete očekávat článek o anglické zkoušce FCE, kterou jsem nedávno složila, počáteční článek série o hře The Sims 4 a článek o mých oblíbených podzimních věcech 2015. Poslední, co vám dnes prozradím je to, že na prosinec chystám pár tématických vánočních článků. Recenze knížek, recenze svíček, reportáž z vánočního Londýna, DIY projekt,.. a možná bude i soutěž.

Dejte like mé FB stránce abyste byli v obraze až vydám další článek. Slibuji, že se polepším, protože se moc těším na Vánoce (jako vždy)! Zatím si ale pojďme užívat zbytek podzimu.

*

Just work hard and then play. Prostě tvrdě pracujte a pak si hrajte. 

My life update autumn aktualizace mého života podzim 2015

3 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..