Filmy/TV,  Knihy

Movie vs. Book (+Giveaway)

Hello! Ahojda!

*

This new series plays with my mind a long time and I’ve finally decided to run it. I have lots of ideas how to compare books and movies, but I decided that I will leave the final word to my readers – you! And because I know that nothing is free, one of the ideas (comments) receives a gift. I’ll pick the winner randomly this time. So what is your assignment? Write in the comments 3 version of „Movie vs Book“ – a book to be filmed or vice versa (eg .: Harry Potter, The Fault in Our Stars, Novel for Women) and give like to my Facebook page. I’ll try to write „review“ to all your ideas.

Do you like this idea? Put it in the comments, your opinion interests me.

_

Tato nová série si hraje s mojí myslí už dlouho a konečně jsem se rozhodla ji spustit. Mám spoustu nápadu jaké knihy a filmy porovnávat, ale rozhodla jsem se, že hlavní slovo nechám na svých čtenářích – na vás! A protože vím, že nic není zadarmo, tak jeden z nápadů (komentářů) dostane dárek. Výherce tentokrát vylosuji náhodně. Co je tedy váš úkol? Do komentářů mi napište 3 verze „Film vs Kniha“ – kniha musí být zfilmovaná nebo naopak (např.: Harry Potter, Hvězdy nám nepřály, Román pro ženy) a lajkněte mojí stránku na Facebooku.   Budu se snažit postupem napsat „recenze“ na všechny vaše nápady.

Líbí se vám tento nápad? Připište mi to do komentářů, váš názor mě zajímá. 

*

Good night! Dobrou noc!

Movie vs. Book

*

The book you can win is called „Hanging angel in the woods.“ It’s the Nordic detective story and the first part of the series. The contest is only for readers with a shipping address in the Czech Republic. I apologize for the quality of the photos.

Kniha, kterou můžete vyhrát se jmenuje „V lese visí anděl„. Je to severský detektivní příběh a první díl série. Soutěž je pouze pro čtenáře s dodací adresou v ČR. Omlouvám se za kvalitu fotky. 

Movie vs. Book

2 komentáře

 • Alga

  Pan (ten novej film) vs Peter Pan
  Karlík a továrna na čokoládu (2005) vs Karlík a továrna na čokoládu
  Andrew – člen naší rodiny vs Dvěstěletý člověk (autor: Asimov)
  Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel vs -,,-
  Dítě číslo 44 vs -,,-
  Kytice vs Kytice
  Máj vs Máj
  A ještě by mě zajímal Iluzionista, ale netuším, jak se jmenuje předloha (možná stejně…?)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..