Ze života

Moje večerní rutina

Ahoj!

*

Večer je pro mě doba, kdy (většinou) odkládám pracovní záležitosti a věnuji se sobě a svým koníčkům. Není to tak, že by má práce nebyla i mým koníčkem, ale nedokážu se už večer soustředit, protože je můj mozek vcelku unavený. Proto pracuji spíš ráno, dopoledne a po obědě. Dnes bych se s vámi ráda podělila o mé večerní rituály, které se snažím dodržovat denně. Samozřejmě jsou dny, kdy je vše úplně jinak, ale o tom život je. Pokud by vás zajímalo, co dělám, když nemohu usnout, tak doporučuji tento článek. Ráda bych pak napsala článek i o mé ranní rutině. Nyní se již pojďte podívat, jaká je moje večerní rutina. Třeba vás to trochu inspiruje k odpočinku po náročném dni.

Nezapomeňte mě sledovat na mém FacebookuTwitteru a Instagramu.

Jaká je vaše večerní rutina? Dejte vědět v komentářích a přidejte odkaz na váš blog.

*

„Večer, něco jako jitro noci.“ -Valeriu Butulescu

moje večerní rutina

*

Moje večerní rutina

Večer u mě začíná kolem 17:00. Odkládám pracovní mobil, nereaguji na pracovní e-maily a odkládám zbytek na druhý den. Pak zkontroluji, co se děje ve světě a na mých sociálních sítích. Přihlásím se na online kouzelnickou školu (hogwarts.cz), zkontroluju novinky, odepíšu kamarádům, splním nějakou soutěž či napíšu úkol. Chodím tak už 5 let a pořád je to zábava! Kolem 18:00 si začnu připravovat věci, oblečení a jídlo do práce na druhý den. Ušetří to pár minut po ránu a hlavně to přinese ranní přípravu bez stresu. Nechodím do práce každý den, tak občas tento krok vynechám.

S taťkou máme takový zvyk, že ve všední dny večeříme spolu a koukáme u toho od, 18:30 na Ulici. Vlastně nás to ani moc nebaví, ale prostě je to už rutina. Po skončení seriálu se většinou jdu hned vysprchovat, protože mě nebaví se sprchovat pozdě, když jsem unavená. Kolem 20:00 se věnuji blogu. Buď připravuji články, plánuji svůj rozvrh, přebírám fotky či hledám inspiraci. Ještě než se přesunu do postele, tak si poklidím pokoj (a většinou i kuchyň), protože se mi pak blbě spíš, když vím, že mám v bytě nepořádek.

21:00 je většinou čas na to si pustit seriál. Sleduji jich hodně (seznam), ale nyní dokoukávám 4. sérii The Blacklist. Když je potřeba, tak u toho skládám prádlo nebo se jen tak povaluju. Ve 22:00 si uvařím čaj (nejlepší je Chai tea z DM!), zapálím svíčku a chvilku si čtu. Moc dlouho číst nemůžu, protože mě večer už pálí oči. Z toho důvodu kolem 22:30 zhasínám a pustím si audioknihu Harryho Pottera. Ještě se juknu na sociální média, nastavím budík na další den a kolem 23:00 usínám. Někdy ani nedoposlouchám kapitolu.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..