Ze života

Moje ranní rutina

Ahoj!

*

Nesnáším vstávání, ale mám ráda rána. Je to životní boj a proto jsem se vám dnes rozhodla ukázat, jak tuto denní dobu prožívám. Je jasné, že ne každé mé ráno je takové, ale většina těch pracovních ano. Nerada po ránu spěchám a radši vstanu dříve, abych se v klidu připravila, než panikařit a odcházet bez snídaně. Hlavně mám čas na to se rozkoukat, než musím začít pracovat a jsem pak efektivnější. Zkoušela jsem už různé postupy, ale tenhle se za poslední půl rok nejlépe osvědčil. Snad inspiruje moje ranní rutina i vás.

Jaká je vaše ranní rutina? Budu moc ráda, když napíšete komentář či dva a začnete mě sledovat na mém FacebookuInstagramu a Twitteru.

*

„Uvědom si tohle: znovu můžeš začít každé ráno.“
-Tyler Joseph

Moje ranní rutina

*

Moje ranní rutina (krok za krokem)

6:30

Budíček! Snažím se hned vylézt z postele, protože je to snadnější, než když se válím dalších pár minut. Jdu si odskočit, vyčištit zuby a opláchnout obličej.

6:40

Jóga spojená s meditací je něco, co dělám pravidelně už pár měsíců a sama cítím velký rozdíl, když občas vynechám. Protáhnu si tělo a připravím svoji mysl na celý den.

6:55

Většinou si připravuji oblečení den dopředu, takže se akorát ráno obleču. Občas se mi stane, že přes noc změním názor a pak musím sestavit jiný outfit. Naštěstí se to nestává tak často.

7:10

Přesouvám se k make-up stolečku a nejdřív si učešu vlasy. Dále si namažu obličej hydratačním krémem a potom se začnu malovat. Někdy jsem o pár minut rychlejší a jindy zase pomalejší. Záleží na tom, jestli volím své běžné líčení nebo zkouším něco nového.

7:30

Zbývá mi trochu času na úklid, takže si ustelu postel a poklidím si pokoj.

7:40

Projdu si plán a úkoly na nadcházející den a doplním ty, na které jsem zapomněla.

7:50

Zapnu počítač a omrknu, co je nového na sociálních sítích, mém blogu a ve zprávách.

8:00

Konečně čas na poklidnou snídani. Většinou mívám černý čas, ovesné vločky, sojový jogurt a ovoce.

8:20

Už zbývá si jen obout boty, obléct kabát, vzít si svačinu a kabelku.

8:30

Nastupuji do auta a vzhůru do práce! Pokud pracuji z domova, tak stejně vzhůru do práce!

 

Jeden komentář

  • Windy pink style

    Je super, že máš nějakou zaběhnutou rutinu:). Já většinou vstávám okolo šesté, ale to jen kvůli tomu, abych se nějak tak stihla nalíčit… dám si kakao a v půl osmé odcházím z domu směrem do školy:D. Ale často se mi to celé posouvá, kvůli odkládání budíku. (kromě té školy samozřejmě:D)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..