DENÍK

Merry Christmas (Veselé Vánoce)

 Hello and welcome to the eleventh article of my Christmas project „12 days of Christmas“!
Ahoj a vítejte u jedenáctého článku mého vánočního projektu „12 vánočních dnů“!

merry christmas

Christmas Day is here! Merry Christmas, everybody! Today’s article will be short. I just want to wish you wonderful Holidays full of peace, joy and peace. Remember that inside your soul is still the soul of a child. Enjoy the Christmas.  And if you don’t like Christmas or you don’t  celebrate – and I wish you nice days too.

As I promised, every Advent days I photographed a photo (or more) and made a video from it. And I added a cover Christmas song on Winter Wonderland. I hope you enjoy them.

There is also the announcement of the winner of two scented Yankee candle waxes. The winner is Hany! Congratulations, you soon get back on the FB in the messeges. Thank you so much to everyone who participated and don’t despair. There will be more competitions soon.
_
Štědrý den je tu! Veselé Vánoce všem! Dnešní článek bude krátký. Chci vám jen popřát nádherné svátky plné pohody, radosti a klidu. Nezapomeňte, že uvnitř vaši duše je stále duše dítěte. Užijte si ty Vánoce. Pokud nemáte rádi Vánoce nebo je neslavíte – i vám přeji krásné dny.

Jak jsem slíbila, tak každý adventní den jsem fotila fotku (nebo víc) a udělala z ní video. A ještě jsem přidala cover na vánoční písničku Winter Wonderland. Doufám, že se vám budou líbit.

Také je tu vyhlášení vítěze o dva vonné vosky Yankee candle. Vítězem je Hany! Gratuluji, brzy se vám ozvu na FB ve zprávách. Moc děkuji všem, kteří se zúčastnili a nezoufejte. Brzy bude další soutěž.

Merry Christmas! Veselé Vánoce!

IMG_3782

Hany Vesnická: „Miluju na Vánocích tu atmosféru, vůni cukroví a vonných svíček :-). Napětí dětiček…prostě to netrpělivé očekávání je nepopsatelné :-). Taky horký punč, rodina, přátelé…to jsou Vánoce. Tobě přeji stejně nádherné Vánoce a úspěšný nový rok 🙂.“

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..