Filmy/TV,  Hry,  Knihy,  Kosmetika/Oblečení,  Věci

Má Harry Potter sbírka

Ahoj!

*

Jsem velký fanoušek světa Harryho Pottera a nejradši bych žila v HP studiu Harryho Pottera, kde jsem už dvakrát byla. Samozřejmě má HP sbírka obsahuje základ, jako jsou knihy a filmy. Největší podíl na této sbírce má můj nejlepší kamarád Medard, má rodina a několik přátel. Určitě mám ještě ale co dohánět, protože má sbírka je pořád docela malá. Brzy do své sbírky přidám další kousek a to je tetování na zápěstí. Zatím je tajemství, co to bude. Chci něco originálního, což je těžké, protože je hodně lidí, co má tetování spojené s Harry Potterem. Už se na to ale moc těším! Užijte si zatím mojí dosavadní sbírku.

Máte také rádi Harryho Pottera a máte nějaké HP věci? Napište mi to do komentářů.

*

Hezký večer!

harry potter

*

Knihy a filmy

Tato kategorie je nejdůležitější. První 4 knížky mi dal kdysi můj bratranec, protože je nechtěl. Pak mi mí rodiče koupili VHS (ano jsem stará) a mezitím jsem samozřejmě chodila na nové díly do kina a postupně si dokupovala (nebo rodina) knížky a DVD. Taťka mi později koupil i první 4 filmy na DVD. Anglické knížky jsem našla v krabici s knihami, které někdo přinesl do práce, protože už je nechtěl (blázen!). Určitě chci doplnit anglické verze knížek. Mám audio knihy i anglické, ale kniha je kniha. Chybí mi ještě nově ilustrované verze knížek a dvě další knihy ze stejné série jako je „Bestiář“.

Jak jsem již psala většina knih a filmů jsou dárky od rodiny.

img_9565

img_9570

img_9582

img_9532

*

Hry

Většina her, co mám jsou karty. Je tu i jeden hlavolam a deskovka. Hry na počítač mám bohužel jen dvě, ale k Vánocům snad dostanu poslední dvě!

Pokladnička je od kamarádky Alinky, kulaté karty od kamarádky Jany a zbytek od Medarda. Hry na počítač jsou od mého taťky.

img_9541

img_9547

img_9589

*

Oblečení a doplňky

Zbožňuji všechny své Harry Potter šperky a potřebuju jich víc! Stejně tak i oblečení. V tom je má sbírka ještě hodně slabá.

Zlatonka je z Fler.cz, velký přívěsek bradavického erbu z HP studia v Londýně a třičko z londýnského Primarku. Řetízek Relikvií smrti je od bráchy přítelkyně Verči. Ostatní věci (kromě dvou placek) jsou od Medarda.

img_9518

img_9524

img_9981

img_9607 img_9608

*

Věci k používání

Abych řekla pravdu, tak žádnou z těch věcí nepoužívám a mám je jako dekoraci, ale používat se mohou. Krabičky vlastně používám, ale opatrně!

Hrníčky jsou z HP studia v Londýně. Ten hrníček s nápisem „Harry“ jsem vyráběla ve škole v 9. třídě. Podtácek, krabičky, podložka pod myš, misky, razítka na sušenky a kasička  jsou od Medarda.

img_9556 img_9526 img_9611

*

Dekorace

Dekorace jsou jedny z nejdůležitějších detailů pro každého fanouška. A to hlavně hůlka!

Plakáty, záložky a pohled na zdi jsou z HP studia v Londýně, hůlka Lenky od bývalého přítele z nádraží King’s Cross, časopis s plakáty, postavička Hagrida a Lenky a zlatonka je od Medarda. Obrázek je od brášky z Londýna (ručně malovaný).

img_9537

img_9548

img_9574 img_9554

4 komentáře

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..