O blogu,  O mně

My life update II.

Hello! Ahoj!

*

The new year has started and with it my life update II. I cannot reveal that one of the greatest news yet, but I can tell there’s another big one. I have started eating only vegan food. I don’t call myself a vegan, because I know it’s not just about food, but it is the „hardest part“ (for me). I bought cruelty-free (not everything yet) and vegan products two years now and I slowly start to be interested in things related to veganism. More about my vegan beginnings you’ll find later in a separate article.

Another step that I take is that I joined to Greenpeace Czech Republic ( I belong to the Prague group). An introductory online session was unfortunately canceled but a substitute session will be soon and then of course I’ll write an article about why it is good to become a member and how to become one.

At work, I will move to the office of our café manager which goes to the charitable association, where I work. Our old offices had to move to another hospital ward, which hasn’t an lift, so I cannot be there. It will be fine in the café – coffee right next office, dear colleague and disabled toilet!

Also, I’ve begun to slowly develop tutoring in English. If you need help with English write me e-mail: r.angel.annie@gmail.com, please email your requirements and we will agree on a plan, form and other details.

And now the blog! I made a goal to start reading more because at home I have a lot of unread books and it must change. Thus, on the blog will be added more book reviews. Furthermore new series of articles will begin about The Sims 4, holiday in Paris, vegan recipes and book vs. film. I will also continue the series of my favorite YouTuber, articles about me, I want to start record more covers again and much more. I’m going publish articles every Sunday, so I have time for other projects. Maybe I will publish two articles a week one day.

What news do you have on the blog and in your life ? Which articles are most looking forward to on my blog? Comments here on the blog or on my FB page, I’ll write you comment back.

_

Nový rok začal a s ním i novinky v mém životě II. Nemohu vám zatím prozradit tu jednu z největších, ale mohu prozradit tu další velkou. Začala jsem jíst pouze veganskou stravu. Nenazývám se ještě veganem, protože vím, že to není pouze o jídle, ale je to ta „nejtěžší část“. Netestované a vegan výrobky kupuji (ne všechno) už dva roky a pomalu se začínám zajímat o věci s veganstvím spojeným. Více o mých začátcích se dozvíte později v samostatném článku. 

Další krok, který jsem podnikla je to, že jsem se stala členkou Greenpeace ČR (patřím do pražské skupiny). Úvodní online sezení bylo bohužel zrušeno, ale brzy bude náhradní a potom vám samozřejmě napíšu také článek o tom, proč je dobré se stát členem a jak se jím stát.

V práci se budu stěhovat do kanceláře k manažerovi kavárny, která spadá pro dobročinný spolek, kde pracuji. Naše staré kanceláře se totiž musí přestěhovat do jiného pavilonu nemocnice, který nemá výtah, takže tam nemůžu být. V kavárně to ale bude fajn – káva hned vedle, milý spolupracovník a bezbariérové wc!

Také začínám pomalu rozvíjet doučování angličtiny. Pokud byste potřebovali pomoc s angličtinou, tak se mi ozvěte na e-mail: r.angel.annie@gmail.com, napište vaše požadavky a domluvíme se na plánu, formě a dalších detailech.

A teď k blogu! Dala jsem si za cíl začít víc číst, protože mám doma hodně nepřečtených knih a to se musí změnit. Tím pádem na blogu přibude více knižních recenzí. Dále začnou nové série článků o The Sims 4, dovolené v Paříži, veganských receptech a kniha vs. film. Také budu pokračovat v sérii mých oblíbených youtuberů, články o mně, chci začít opět víc nahrávat covery a mnoho dalšího. Články budu vydávat každou neděli, abych měla čas i na jiné projekty. Časem třeba budu vydávat dva články týdně.

Jaké novinky na blogu a ve svém životě máte vy? Na které mém články se nejvíc těšíte? Komentáře tady na blogu nebo na mé FB stránce ráda oplatím.

*

Good Sunday! Hezkou neděli!

my life update 2016

*

4 komentáře

  • Monis

    Gratuluju k přechodu na veganskou stravu, tomu fandím 🙂 Takže se těším na veganské recepty a taky na rubriku kniha vs. film 🙂 A líbí se mi, že to máš i v aj, aspoň mám příležitost si procvičit své (ne)znalosti 🙂

    • Annie

      jsem moc ráda, že ta angličtina je užitečná i pro mé české/slovenské čtenáře. 🙂 A recepty se již připravují, ale jsem začátečník, takže to asi nebudou žádné složité věci. 😀

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..