Filmy/TV,  Knihy

Harry Potter world (svět)

Sorry only in Czech. 🙂

(Ještě jeden editovaný článek z minulého blogu.)

Všechno se mění. My se měníme, okolí se mění, prostředí se mění, vztahy se mění, doba se mění – jsou ale věci které se nemění – a to jsou naše posedlosti. Teda ty se také mění, ale když je ta posedlost fakt silná vydrží déle než týden, měsíc, rok či několik let.

Má posedlost se jmenuje Harry Potter.

Hogwarts_boats_1

Minulý týden jsem byla v kině na posledním filmovém zpracování poslední knížky. Bylo to emotivní. A myslím to vážně. Několikrát jsem brečela a odcházela jsem s pocitem „Panebože nemůže to končit!“.. Nemohla jsem uvěřit tomu, že tímhle to končí. Když jsem dojela domů hned jsem si stáhla poslední soundtrack a projížděla jsem články na netu – a došlo mi – nekončí to! Nikdy to neskončí, pokud opravdu nebudu chtít. Kdykoliv si můžu číst knížky a kdykoliv si můžu pouštět filmy dokola a dokola. Dělala jsem to doteď, tak proč né dál? S nadšením jsem začala zjišťovat, že je spousta věcí, které ve sbírce nemám a mít je tam prostě musím. Takže můžu dál pokračovat v Potter mánii, i když už vlastně oficiálně skončila.

Budu si tedy dál občas zaskakovat do toho světa kolem Bradavic, uklidňovat se tím a snít. Vždyť, kdo říká, že člověk by měl přestat s něčím, jen protože to někdo řekl? Když dá někdo vedle vás vaší oblíbenou pochoutku a řekne „nejez to“ a odejde .. opravdu to nesníte? Alespoň malý kousíček? Já myslím, že sníte a bude vám dělat problém přestat a odložit to.

Každý máme nějakou malou či velkou posedlost a nikdo se jí nechceme vzdávat a tak říkám: „Bojujte za své posedlosti a nepřestávejte- ne pokud vás to opravdu nějak neničí a přináší vám to vlastně jen radost!“ ..

Mír s vámi a Harry Potter také. ^^

EDIT: Sbírka se rozrůstá a od konce série, jsem si už minimálně 6x dělala HP maraton a začala jsem chodit do internetových Bradavic!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..